Rüyada “ Gökkuşağı ” Görmek

Gökkuşağı
Rüyada Gökkuşağı görmek yaşamın zevklerinin ve güzelliklerinin farkında olmak ve hayatta her türlü keyfi yaşamak ve mutlu olmak olarak değerlendirilir.

Rüyada Gökkuşağı Görmek; Rüyada Gökkuşağı görmek   yaşamın zevklerinin ve güzelliklerinin farkında olmak ve hayatta her türlü keyfi yaşamak ve mutlu olmak olarak değerlendirilir. Rüyasında Gökkuşağı gören kişi çok pozitif ve olumlu kişidir. Bu kişi hiçbir zaman karamsarlığa ya da umutsuzluğa kapılmaz, her zaman bardağın dolu tarafını görür ve hayata hep güzel tarafından bakmayı becerir. Rüya sahibi her şerde bir hayır olduğuna inanır ve hiçbir şeye isyan etmez. Rüyada Gökkuşağı’nı gören kişi çektiği özlemden de kurtulacaktır.Rüyada Gökkuşağı’nı görmek   zamanda gönül ferahlığı ve rahatlık olarak tabir edilir.Bu kişiler yaptığı işlerde ve başarılarında çok şanslı olduğu söylenir bu şans rüya sahibinde doyasıya mutlu olacağı bir hayat olacak ve ebediyete göçerken gözü arkada kalmayacak demektir.

Rüyada Gökkuşağı’nın Renklerini Görmek; Rüyada Gökkuşağı’nın renklerini görmek güzellik ve esenlik anlamına gelir. Rüya sahibi ölmeden önce hayatta elde etmek istediği ve yapmak istediği her şeyi yapacak geriye döndüğünde keşke sunuda yapsaydım diyerek kendini pişmanlığa sürüklemeyecektir.Bu tarz rüya sahipleri hem iş hayatında hem de sosyal hayatında çok şanslı ve başarılı kişiler olarak gösterilir bu başarı kişinin ailesinde mutlu güzel bir hayat gösterilirken işinde de mevki ve makam yönünden yükselen biri olacağına maddi ve manevi anlamda bolluk ve bereket içinde yaşayacaklarına işaret olarak gösterilir. Aynı zamanda bu kişiler  görmek istedikleri  her coğrafyayı görecek, tatmak istedikleri  her mutfaktan istediği lezzeti tadacak, izlemek istedikleri her filmi izleyecek hayattan olabildiğince zevk alacak olan kişilerdir.

Rüyada Gökkuşağı’nın Altından Geçmek; Rüyada Gökkuşağı’nın altından geçmek Şans ve bereket kapılarını aralamak olarak değerlendirilir.Bu kişiler hayatları boyunca ne iş konusunda nede aile konusunda hiç bir zaman hüsrana uğramayacak hayatları hep kendi kurduğu düzene göre gidecek hep sağlıklı bereketli mutlu insanlar olarak kalacaktır. Rüyada Gökkuşağı’nın altından geçmek kişide şans ve bereketin yanı sıra güzel bir hayatın mutlu bir yaşantınında işareti olarak gösterilir. Kişi iş hayatında yapmış olduğu başarılar sayesinde hem iş ortamında hemde toplum karşısında parmakla gösterilecek hale gelip herkesin beğeniyle gördüğü örnek gösterdiği kişi olarak toplumda her zaman yeri olacaktır bu kişiyi maddi ve manevi açıdan da bolluğa berekete erdirecektir.

Rüyada Gökkuşağı’na DokunmakRüyada Gökkuşağı’na dokunmak Genelde gönül işlerine delalet ederken aynı zamanda rüya sahibinin maceracı yanına da işaret eder.Rüya sahibinin yakında büyük bir iş teklifi alacağına ya da hayırlı bir kısmete ereceğine işaret edilir.Bu kısmet rüya sahibinin bir ömür aynı yastığa baş koyabileceği her bakımda güvenip sırtını dönebileceği hayalinde bile göremediği güzellikte olan helali olarak kalacak olan biridir. Rüyada Gökkuşağı’na dokunmak Allah katında rüya sahibinin huzura ve esenliğe erdiğini yapmış olduğu dualarının ve isteklerinin  kabul olduğunu gösteren güzel işarettir.

Rüyada Ebem Kuşağı Görmek; Rüyada Ebem kuşağı görmek Rüyasında ebem kuşağını gören kişi sağlık ve paradan bütün hayatı boyunca nasiplenecek demektir. Bazı rüya tabirlerine göre ebem kuşağı yokluk ve darlık içinde olmaktan kurtulmaya, bolluğa ve zenginliğe kavuşmaya yorulur.

 

 

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.