Rüyada “ Gol Atmak ” Görmek

Gol Atmak
Rüyada gol atmak, rüya sahibinin dünya hırsı içersinde olmasına dünyalık ne isterse elde edeceğine mutlu bir hayata sahip olacağına işaret eder.

Rüyada gol atmak, rüya sahibinin dünya hırsı içersinde olmasına dünyalık ne isterse elde edeceğine mutlu bir hayata sahip olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maneviyattan uzaklaşıp güç ve kudrete sahip olmaya yöneleceğine ve elde etmesi olarak da tabir olunur. Rüyada gol atmak, kişinin iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine parasal yönden hiç bir sıkıntı görmeyeceğine yorumlanmıştır. Görülen bu rüya kişinin maddiyata çok büyük önem verdiğine ve insanları buna göre değerlendirdiğine yorulur. Rüyada gol atmak, sağlıklı bir ömre sahip olmaya zenginleşmeye tabir olunur. Bu rüyayı görenlerin beklenen müjdeli bir haberin gelmesine rivayet olunur. Rüyada gol atmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Gol Atmak Ne Demek

Rüyada gol atmak, kişinin istediği tüm arzu ve isteklerine ulaşacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maddiyata çok önem verdiklerine güce saygı duyduklarına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin hastalıklarından kurtulup şifa bulacağına tabir olunur. Rüyada gol attığını görmek, kişinin sıkıntılarından kurtulup maddi olarak feraha ermesine vesiledir.

Rüyada Gol Kaçırmak

Rüyada gol kaçırmak, rüya sahibinin iş hayatında almış olduğu ihale veya büyük işleri tamamlayamayacağına işaret eder. Görülen bu rüya büyük maddi kayıplar yaşanmasına ve itibar kaybına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya işlerin bozulması ve huzurun kaçmasına tabir edilmiştir.

Rüyada Gol Yemek

Rüyada gol yemek, rüya sahibinin hiç ummadığı birinden darbe alması ve parasal kayba uğramasına işaret eder. görülen bu rüya kişinin iş yaşamında bulunan rakiplerinden zarar göreceğine sıkıntı ve strese gireceğine delalet eder. Aynı zamanda üzüntü ve keder yaşamak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Gol Atamamak

Rüyada gol atamamak, kişinin tüm uğraş ve çabalarına rağmen hayallerine kavuşamadığına isteklerini gerçekleştiremediğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayal kırıklığı içersinde olduğuna ve hayata olumsuz yaklaşımlar içersinde olduğuna delalet eder. Görülen bu rüya sabır ve sebat içersinde olunması gerektiğine tabir edilmiştir.

Rüyada Maç Yapmak

Rüyada maç yapmak, rüya sahibinin iş yaşamında büyümek için ortaklıklar kuracağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yönettikleri yerlerin kurumsallaşacağına ve holding benzeri yapılara dönüşeceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya maddi olarak çok güçlü bir kişiye dönüşüleceğine tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.