Rüyada “ Göl ” Görmek

Göl
Rüyada göl görmek rüya sahibinin hanesini ilgilendiren rüyalardan dır.Görülen bu rüya haneye gelecek bolluk bereket ve sağlık ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Göl Görmek; Rüyada göl görmek rüya sahibinin hanesini ilgilendiren rüyalardan dır.Görülen bu rüya haneye gelecek bolluk bereket ve sağlık ile yorumlanmaktadır.Rüyada göl görmek rüya sahibinin rızkının ve bereketinin artacağı işlerinin açılacağı ve bolluğa berekete kavuşacağına delalet eder.Aynı zaman da dini rüya yorumları nda günahlarından arınıp tövbe edeceğine de yorumlanmıştır.

Rüyada Gölde Balık Tutmak; Rüyada gölde balık tuttuğunu görmek rüya sahibinin eline geçecek kısmete yorumlanır.Bu rüya balığın büyüklüğüne göre değişir.Balık büyük ise kısmet büyük balık küçük ise kısmet küçük olacağına yorumlanır.

Rüyada Göl Kenarında Gezmek; Rüyada göl kenarında gezmek rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup huzur ve muhabbet aradığına yorumlanır.Yaşadığı sıkıntıların artık huzursuz ettiği ve bu neden le kafa dinlemesi gerektiğine ve çevresinden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Göl Kenarında Oturmak; Rüyada göl kenarında oturmak rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup çevresine uzak duracağı ve maddi manevi huzur ve sükunete ihtiyacı olduğuna işaret eder.

Rüyada Gölde Yüzmek; Rüyada gölde yüzdüğünü görmek rüya sahibinin günahlarından arınıp tövbe alacağına yorumlanır.Rüya sahibi bu rüyada işlediği ve yaptığı günahlardan pişman olup af dilediğine bu dileğinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.