Rüyada “ Gölet ” Görmek

Gölet
Rüyada gölet görmek rüya sahibinin bulunmuş olduğu sıkıntılarından maddi ve manevi olarak kurtulacağına yorumlanır

Rüyada Gölet Görmek; Rüyada gölet görmek rüya sahibinin bulunmuş olduğu sıkıntılarından maddi ve manevi olarak kurtulacağına yorumlanır.Rüyada görülen gölet yada su birikintisi olan göller sıkıntılı dönemlerin geçeceğine de delalet eder.Bazı rüya yorumlarında ise bilinçaltının, duygu ve fantezilerle dolu iç dünyanın simgesidir. Bir göle yüzmek amacıyla girmek ve batmak, boğulmak, insanlara kendini ifade etmeye çalışmaktan yılmak ve vazgeçmek anlamına gelir. Sorunsuzca yüzüyorsanız, düş gücünüz ve duygularınızdan hoşnut olduğunuz; ancak, biraz içe dönük bir sürece girdiğiniz söylenebilir. Kirli ve bulanık sulu bir göl, sizi zor duruma düşüren karmaşık duyguların varlığına dikkat çeker.

Rüyada Gölette Yüzmek; Rüyada gölette yüzdüğünü görmek rüya sahibinin günahlarından arındığı ve üzerinde olan musibetlerden kurtulup kısmetlerinin açılacağına işaret eder.Rüyada gölette yüzmek beden arındığını nefsinin temizlendiğine de işaret eder.

Rüyada Gölette Boğulmak; Rüyada gölette boğulduğunu görmek rüya sahibinin nefsine hakim olamayıp günaha gireceği çevresindeki dost bildiği kişilerin rüya sahibini yanlış yola sevk edeceği ve bu durumdan dolayı günah işleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Gölette Balık Tutmak; Rüyada gölette balık tuttuğunu görmek rüya sahibinin tuttuğu balığın büyüklüğüne yada tuttuğu balığın çokluğuna yani adetine göre yorumlanır.Eğer tutulan balık büyük ise rüya sahibine yakın zamanda büyük kısmet yada haber geleceği küçük ve adeti çok ise ufak ufak kısmetlerinin gelip rızkının artacağına işaret eder.

Rüyada Küçük Gölet Görmek; Rüyada küçük gölet görmek gölet görmek ile aynı yorumu ve anlamı taşır rüyada görülen gölet rüya sahibinde bir temizlik arınma ve rızkında artış olarak yorumlanır.Yani rüyada görülen gölet hayırlı bir rüya olup maddi ve manevi rızkımızın artacağına işaret eder.

Rüyada Bulanık Gölet Görmek; Rüyada bulanık gölet görmek yada bulanık gölette yüzdüğünü görmek sıkıntılı bir dönemin içinde bulunacağınız ve hane içinde yaşanan bir takım olumsuzluklar ve maddi zorluklar olacağı fakat Allah’ın izni ile bu su bulanıkta olsa sıkıntılarınızdan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Balık Görmek Dini Rüya alimlerinin Açıklamaları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.