escort alanya

Rüyada “ Gömü Bulmak ” Görmek

Gömü Bulmak
Rüyada gömü bulmak, rüya sahibinin iyi bir yaşama sahip olmasına, iyilik görmeye, mutlu olup sevinç içersinde bir hayat sürmeye işaret eder.

Rüyada gömü bulmak, rüya sahibinin iyi bir yaşama sahip olmasına, iyilik görmeye, mutlu olup sevinç içersinde bir hayat sürmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kısa bir süre içersinde beklenen bir haberin ulaşmasına delalet eder. Rüyada gömü bulmak, kişinin eli açık, cömert biri olmasına, iyilik yapılan bir kişiden vefasızlık görmeye, yaşanan sıkıntılardan sonra rahata ermeye tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yaşanan olaylara karşı sabır ve sebat içersinde olmasına uzun bir bekleyişin ardından yaşanacak güzel günlere rivayet edilmiştir. Rüyada gömü bulmak,  bazı yorumculara göre ise savurganlığa, gereksiz harcamalara yorulur. Bu rüyayı görenlerin hesapsız davranarak müsriflik yapmalarına yorumlanmıştır. Rüyada gömü bulmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Gömü Bulmak Ne Demek

Rüyada gömü bulmak, kişi için hayırlı haberlere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin i ve özel yaşamında ki sıkıntı ve sorunların tek tek biteceğine rahat bir yaşama sahip olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin uzun süredir yaşamak ta olduğu sorunların bitmesine, ailesi ile beraber huzur içersinde olmasına tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin sağlık sorunlarından kurtulacağının müjdecisidir.

Rüyada Define Görmek

Rüyada define görmek, kazanılan helal lokmaya, alın teri dökmeye ve ganimete yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin çabalarının karşılığını fazlası ile alacaklarına delalet eder. Bazı rüya tasvircilerine göre ise bu rüya zinadan meydana gelen çocuk olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Harap Bir Yerde Gömü Bulmak

Rüyada harap bir yerde gömü bulmak, rüya sahibinin sağlık sorunları yaşamasına, hastalanıp üzülmesine işaret eder. Fakat bu rüyayı görenlerin Allah’ın izni ile kısa süre içersinde hastalıklardan şifa bulup aydınlık günler yaşamasına delalet eder.

Rüyada Defineye Ulaşamamak

Rüyada define ulaşamamak, rüyasında bir gömü bulup fakat bu gömüye ulaşamadığını gören kimsenin eli sıkı, çevresi tarafından cimri olarak görülen biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ilim irfan sahibi biri ise bilgiyi insanlara sunmakta cimri davranması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Define Bulup Satmak

Rüyada define bulup satmak, rüya sahibinin dünya hayatına meyletmemesine, ahirete ve dini konulara yönelmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin elinden çıkacak mal ve mülke olarak da tabir edilmiştir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.