Rüyada “ Gözlük ” Görmek

Gözlük
Rüyada gözlük görmek rüya sahibinin kendi bildiği ve gördüğü doğrulardan dışarı çıkmadığı hayata o gözle baktığı ve çevresinde de kendi doğrularını gören biri olarak tanınan birisi olduğu yorumlanır.

Rüyada Gözlük Görmek; Rüyada  gözlük görmek rüya sahibinin kendi bildiği ve gördüğü doğrulardan dışarı çıkmadığı hayata o gözle baktığı ve çevresinde de kendi doğrularını gören biri olarak tanınan birisi olduğu yorumlanır.Bazı rüya tabirlerinde Normal yaşamda gözlük kullanmayan birinin düşte kendini gözlüklü olarak görmesi, içinde bulunduğu durum ve koşullara farklı bir açıdan, yaygın deyişle “başka gözlüklerle” bakması gerekliliğini vurgulayan bir iç uyarıdır. Koyu renk güneş gözlükleri hem tek yanlı bir bakışı, hem de kendimizi gizleme eğilimimizi gösterir.

Rüyada Gözlük Takmak; Rüyada gözlük taktığını görmek rüya sahibinin doğru sandığı bir takım olayların yanlış olduğu farkına varacağı ve bu hatasından dolayı pişmanlık yaşayacağı doğru olanı bulacağına yorumlanır.

Rüyada Gözlük Kırılması; Rüyada gözlük kırılması yada gözlüğünün kırıldığını görmek rüyayı gören kişinin  iş hayatında çalkantılı bir dönem yaşanacağını mevkisini kaybedeceğine ve iş hayatında yaşayacağı bir takım zorluklar olduğuna yorumlanır.

Rüyada Gözlük Almak; Rüyada gözlük aldığını görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında bir takın deneyimi olan kişilerden akıl alması gerektiği ve bu neden le zorluklar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Gözlük Kaybetmek; Rüyada gözlük kaybettiğini görmek rüya sahibinin bir takım yaşadığı yanlış olaylardan dolayı pişmanlık duyup doğruyu seçeceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.