Rüyada “ Gözyaşı Dökmek ” Görmek

Gözyaşı Dökmek
Rüyada gözyaşı dökmek, sevilecek bir haber almaya mutlu günler görmeye çok uzun bir hayat yaşamaya delalet eder.
Etiketler:

Rüyada gözyaşı dökmek, sevilecek bir haber almaya mutlu günler görmeye çok uzun bir hayat yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin, çok beklediği sürekli yolunu gözlediği ve bir kişiden beklediği haberin geleceği yönündedir. Aynı zamanda murad edilen şeylerin kısa zamanda olacağını tabir edilir. Ferah ve güzel günlerin çok yakında olduğunda aile hayatında çok güzel yerlere geleceğine yorum yapılır. Rüyada ağlamak da aynı anlamlara gelir. Gözyaşı dökmek sevinç getirir aynı zamanda mutlu olacağı olayların olacağını gösterir. Aile hayatında sevinçli bir haber geleceği yönündedir. Aynı zamanda çok istediği bir işin olacağını yorumlanır. Hayatında olan engebeli yolları çok kolay bir şekilde atacağını alamet eder. Bazı tabircilere göre bu ya rüya kişiyi gelecek olan bir gücün olduğuna ve çok hızlı yollar kat edeceğine delalettir. Bazen ise bu rüya bazı hataları yüzünden dönülmez yollara girdiğini ve sürekli sıkıntı içinde olduğuna ama yakın zamanda bu yollardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Gözyaşı Görmek

Rüyada gözyaşı görmek, bu tarz bir rüya kişinin soğuk bir sevince varacağına yorumlanır. Yani kişinin almak istediğini geç alması hevesinin kaçtığı yönündedir. Aynı zamanda işini sevinçli haberi alması fakat buraya da belirtilen o haberin nasıl tabir edildi onun içindedir. Rüya görülürken anlamını verir. Bazı âlimlere göre gözyaşı, İyilikten maraz doğacağına yorumlanır. Gözlerin sulanması ama yaşların dışarı çıkıp akmaması, elinize mahmut geçeceğine sevince kavuşacağımıza işaret eder. Rüyada bir kimsenin gözyaşı döktüğü görmek, eğer soğuksa gözyaşı ferahlık hayır, ya da sıcak ise gözyaşı üzüntü keder demektir.

Rüyada Gözyaşı Akıtmak

Rüyada gözyaşı akıtmak, eğer yanınızda başka birisi için gözyaşı akıtıyorsanız o kişinin sevinci anlamındadır. Aynı zamanda bu rüya sıkıntıdan kederden uzaklaşmak anlamında delalet eder. Rüya sahibinin mutsuz günlerini geride bırakması mutsuzluğa neden olan her şeyi hayatından çıkarması hafiflemesi huzur bulmasına delalettir. Ayrıca çevresinde itibar görmeye yorumlanır ve yüksek mevkilere tabir edilir.

Rüyada Sızlanmak

Rüyada sızlanmak, felaketle tabir edilen bir rüyadır, bazısı kişinin başına gelecek olan belaları belirtir ve uyarma amaçlıdır. Bağırıp çağırıp sızlanmak ise asla hayır diye tabir edilmez. Kendine yapılan bir haksızlığı yediremediği manasındadır. Eğer sizi tedirgin eden bir rüya ise sıkıntınızın artacağını ama gördüğünüz rüya sizi etkilemiyorsa sorunlarınızı çare bulacağınıza delalettir.

Rüyada Endişelenmek

Rüyada endişelenmek, endişeli olmak endişelenmek aynı şeye delalet eden her iki rüyanın da yorumu aynıdır. Kişinin neşesini kaybetmesine ve buna sebep olacak bir kişinin olduğuna yorumlanır. Bu kişi ona dost olarak yaklaşır ve onu kötü yola sürükler, bundan dolayı uyarıcı bir mesaj veren rüyadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.