Rüyada “ Grip Olmak ” Görmek

Grip Olmak
Rüyada grip olmak, sevindiğiniz bir şeyin aslında sizin için hiçte hayırlı olmadığını gösterir. Gören kişi duygusal anlamda hayal kırıklığıdır.
Etiketler:

Rüyada grip olmak, sevindiğiniz bir şeyin aslında sizin için hiçte hayırlı olmadığını gösterir. Gören kişi duygusal anlamda hayal kırıklığıdır. Çok istediği bir şeyin olması ve bunun çabuk bitmesi anlamına gelir. Görüldüğü gibi yorumlayacak olursak hasta psikolojisinden çıkamayan birini ifade eder. Grip olmak gerçek anlamında da sıkıntı demektir. Mutsuz olacağı bir haber alması manasına gelir. Rüyada grip olmak ihya, işlerin kötü gitmesi sağlık yönünde sorunlar yaşamaktır. Gribi atlatamamak uzun sürmesi iyileşmemek, gelecekte olacak sıkıntıların haberini verir. Rüyada grip olmak diyanet, bazı yorumculara göre de kötü arkadaş edinmek bundan dolayı hane içinde tartışmalar yaşamak anlamında yorumlanır. Rüyada grip olduğunu görmek, sevgili olan kişiler için yakın zamanda aralarının bozulması araya girecek olan kişileri işaret eder. Yolculuğa çıkacak kişiler bu tarz bir rüya görüyorsa o yolculuğun hayırlı olmadığına delalettir. Beklenen haberinde geç geleceğine tabir edilir.

Rüyada Grip Olan Birini Görmek

Rüyada grip olan birini görmek, manevi anlamda içinizin yanacağına yorumlanır. Kişinin yakın zamanda büyük sıkıntılar yaşayacağına delalettir. Eğer rüyasında şifa buluyorsa düşmanlarını alt etmeye sorunlarından kurtulmaya yorulur. Borç ve maddi sıkıntıların uzun sürdüğüne yorulur, bir kişinin yardımı ile bu durumdan kurtulacağınıza işarettir. Rüyada grip olan kişiyi görmek, gördüğünüz kişinin bir sıkıntısı olduğuna ve o sıkıntıları sizde onunla beraber yaşayacağınıza ifade edilir. Aynı zamanda bu rüya sizin çok sabırlı olmanız gereken durumlar olduğuna acele etmemeniz gerektiğine yorulur. Sabrın sonunda istediğinize ulaşacağınıza rivayet eder.

Rüyada Grip Aşısı Olmak

Rüyada grip aşısı olmak, hasta olan birinin sürekli korkularını ve kaygılarını ifade eder. Kişinin çok sıkıntıya girdiğine ve psikolojik olarak sorunlarının olduğuna yorum yapılır.

Rüyada Hasta Grip Olmak

Rüyada hasta grip olmak, sürekli hasta olan birinin gördüğü rüyadır. Kişinin hayatında birden fazla sıkıntı çektiğini gösterir ve artık bunlardan yorulduğuna alamet eder.

Rüyada Grip Olmak Burun Akıntısı Ne Anlama Gelir

Rüyada grip olmak burun akıntısı ne anlama gelir, sıkıntıların baya uzun sürmüş olduğuna yorumlanır. Sonunda çektiği çilelerden kurtulacağını ve feraha ereceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.