Rüyada “ Gül Bahçesi ” Görmek

Gül Bahçesi
Rüyada gül bahçesi görmek uzaktan yani sevdiklerinizden alacağınız hayırlı bir habere işarettir. Rüyada gül koklamak güzel ahlaklı çevresinde sevilen hürmet gören bir adama yorumlanır.

Rüyada Gül Bahçesi Görmek

Rüyada gül bahçesi görmek; üzüntüye ve sıkıntıya işaret ederken görülen gül bahçesinin büyüklüğü kişinin derdinin ve sıkıntısınında büyüklüğüne, ölüm haberi almaya işaret eder. Rüyada küçük gül bahçesi görmek kişinin sıkıntılarının yakın zaman da son bulacağına, feraha ereceğine yorumlanır. Beyaz güllerle dolu bir gül bahçesi görmek kişinin manevi açıdan itikatlı bir kimse olduğunu ve Allah yolundan ayrılmadığını gösterir. Beyaz güllerle dolu bahçe aynı zamanda kişinin temiz bir kalbe ve vicdana sahip olduğunun da göstergesidir.

Rüyada Gül Bahçesine Girmek

Rüyada gül bahçesine girmek; sizi üzen zora sokan sıkıntılarınıza çözüm bulmak yerine üzerine gideceğinize, stresli iş hayatınızdan dolayı çevrenizdeki insanları istemeyerek kıracağınıza, ailenizden uzak yalnız kalmayı tercih edeceğiniz hayatta her şeyi bir kenara bırakıp sadece işinize kendinizi adayıp ona bağlı kalacağınıza yorumlanır.

Rüyada Gül Bahçesinde Gezmek

Rüyada gül bahçesinde gezmek; rüyayı gören kimsenin gezdiği gül bahçesi küçüklüğüne ve ya büyüklüğüne göre farklı şekilde yorumlanır. Rüyada büyük gül bahçesinde dolaşmak yakın zaman da ölüm haberi alıp bir yakınınızı kaybedeceğinize, küçük gül bahçesinde dolaşmak ise maddi ve manevi sıkıntı için de olup yakın zaman da feraha erip hayatınızı düzene sokacağınıza yorumlanır. Rüyada gül bahçesinde gezmek aynı zaman  da zorlukları aşarak hayalini kurduğu rahata, maddi yükü bulunan tanıdığı birinden uzaklaşılacağı na, meşakkatle hak edilen yüksek mertebeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen kazanca ermeye işaret eder.

Rüyada Gül Bahçesinde Yürümek

Rüyada gül bahçesinde yürümek; rüyayı gören kimsenin sıkıntılarını bir bir atlatmasına hayatını düzene sokmasına, maddi ve manevi anlamda rahata ermesine, iş hayatında mevki ve makam yönünde yükselmeye, hane içinde kırgınlıkların son bulup mutlu bir yaşam sürdürmeye, istediğiniz çok arzu ettiğiniz bir hayalinizi gerçekleştirmeye yorumlanır. Rüyada gül bahçesinde yürüdüğünü görmek başka bir değişle özlediği rahata, zorlukla kazandığı yüksek mertebeye, cefa ile birlikte beklediği daha sağlıklı bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği nimete işaret eder.

Rüyada Gül Bahçesi Sulamak

Rüyada gül bahçesi sulamak; rüyayı gören kimsenin hayırlı kısmetli gönül işine girip evliliğe adım atacağına, sevdiği saydığı dostları sayesinde çektiği maddi zorluklardan sıyrılıp rahata ereceğine aynı zaman da kişinin iş hayatında uzun zamandır çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atıp mevki ve makam sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Bir Bahçeden Gül Koparmak

Rüyada bir bahçeden gül kopardığını görmek; rüyayı gören kimsenin tatsız tuzsuz işlere kalkışacağına, bu işlerde maddi ve manevi zararlar göreceğine, çevresinde yakın gördüğü kimselerden büyük zararlar göreceğine, kazançlarının bereketi olmayıp talihsizliklerin yakasını bırakmayacağına yorumlanır. Rüyada ağaçtan gül kopardığını görmek aynı zaman da sıkıntı sonrasında elde ettiği beceriye, yenilgiden sonra gözlediği servete, zengin insana, zorlanarak umduğu müjdeye, meşakkatle birlikte hasret duyduğu şöhrete yorumlanır.

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek; uzaktan yani sevdiklerinizden alacağınız hayırlı bir habere işarettir. Diğer bir tabirde ise güzel ahlaklı çevresinde sevilen hürmet gören bir adama yorumlanır. Rüyada görülen gül herkes için hayra, güzelliğe, berekete ve iyiliğe işaret eder. Rüyada gül görmek ya da gül koklamak kişinin aşk hayatında yaşadığı mutluluklarının hiç bozulmayacağına, hanesine yakın zaman da tatlı güzel bir misafirin geleceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Elif Göktaş dedi ki:

    İyi akşamlar hocam merhaba rüyamda eski sevgilimle beraber rengarenk güllerle dolu bir bahçede dolaşıyorduk sevgilim tek tek gül toplayıp bana veriyordu elime aldığım her gül kuruyup soluyordu rüyada solmuş gül neye delâlet eder. Rüyamı açıklar mısınız.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Elif hanım rüyada büyük gül bahçesinde dolaşmak yakın zaman da ölüm haberi alıp bir yakınınızı kaybedeceğinize, küçük gül bahçesinde dolaşmak ise maddi ve manevi sıkıntı için de olup yakın zaman da feraha erip hayatınızı düzene sokacağınıza, rüyada gül toplamak; rüyayı gören kimsenin özverili başarılı çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atacağına, kariyer ve makam sahibi olup maddi ve manevi anlamda yükseleceğine, farklı ortamlarda bulup farklı kişiler ile tanışacaklarına, solmuş gül görmek ise rüyayı gören kimsenin umut ettiği, hayalini kurduğu işlerinde hüsrana uğrayıp umduğu başarıyı elde edemeyeceğine, hane içinde kırgınlıkların sürüp ayrılma noktasına geleceklerine, talihsizliklerin yakasını bırakmayacağına ve yakın zaman da çok üzüleceği bir haber alacağına yorumlanır.