Rüyada “ Gümüş ” Görmek

Gümüş
Rüyada gümüş görmek her anlamda güzelliğe ve hayra işaret eder. Rüyada gümüş kolye görmek ya da takmak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Gümüş Görmek

Rüyada gümüş görmek; her anlamda güzelliğe ve hayra işaret eder. Rüyasında gümüş gören kişi yadım sever, iyi huylu, insanlara yardım etmekten çekinmeyen, kalbi temiz insanlara işaret eder. Rüyada gümüş görmek bir diğer yandan da zenginlik, bolluk, kısmet ve mutluluk anlamına gelir. Rüyasında gümüş gören kişi, tüm yaşam telaşından kurtulur, sürekli zamanla yarışmak derdinde olmaz ve rahat erer. Rüyada gümüş görmek aynı zaman da hayırlı kısmetli işlere ermeye, yüksek makamlara ermeye, hane içinde huzurun bozulmamasına yorumlanır.

Rüyada Gümüş Kolye Görmek

Rüyada gümüş kolye görmek; gözü doymayan, hep daha fazlasını isteyen bu dünyada sadece kendi çıkarlarını düşünen insanlara yardım etmek yerine onlara maddi ve manevi anlamda zararlar veren aç gözlü kötü huylu kimselere işaret eder. Bu kişinin büyük ihtimalle de bir kadına işaret ettiği yorumu yapılır.

Rüyada Gümüş Kolye Takmak

Rüyada gümüş kolye takmak; rüyasında gümüş kolye taktığını görmek yeni iş hayatına adım atmaya, farklı insanlarla aynı ortamlarda bulunmaya iş amaçlı sürekli seyahatlere çıkmaya ailesiyle olan kırgınlıklarının son bulmasına işaret eder. Rüyasında gümüş kolye takmak başka bir değişle hayra yönelmeye ihtiyaç sahibi kişilere yardım etmeye, kazandığı kazançlarının bir bölümünü yoksul insanlara harcamaya çevresinde ki insanlar karşısında her zaman için saygınlığını koruduğuna işaret eder.

Rüyada Gümüş Küpe Görmek

Rüyada gümüş küpe görmek; rüya sahibinin hoşuna gidecek, mutluluk duyacağı hayırlı işler yapacağına bu iş sayesinde maddi bolluğa ereceğine hanesine yakın zaman da gelecek olan bir misafirinden alacağı haber sayesinde hayatı bir anda değişecek, gerek iş hayatında gerekse aile hayatında her zaman mutlu huzurlu bir yaşantısı olacaktır.

Rüyada Gümüş Küpe Takmak

Rüyada gümüş küpe takmak; bir kişinin rüyasında küpe taktığını görmesi iş hayatının istediği gibi yolunda gideceğine, büyük kazançlar elde edip büyük başarılara imza atacağına, çalıştığı ekibi ile birlikte eğlence amaçlı seyahate çıkacağına kendini her zaman zirvede hissedeceğine işaret eder.  Rüyada küpe takmış olmak aynı zaman da yeni iş fırsatları yakalamak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Rüyada gümüş yüzük görmek; rüya sahibinin yüzünün güleceği mutlu olup sevineceği haber alacağına, yaptığı işlerle ilerde çok başarılı bir iş adamı olup çok zengin olacağına, insanlar tarafından her zaman beğenilip takdir edileceğine yorumlanır. Rüyada gümüş yüzük görmek bazen de sonu olmayan bir yola girmeye, hane içinde ayrılıkların yaşanmasına, size zarar vermek isteyen  bir yakınınızın varlığına yorumlanır.

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Rüyada gümüş yüzük takmak; kişinin yakın zaman da evleneceği ya da evlilik teklifi alacağına yorumlanır. Görülen yüzüğün gümüş ve parlak olması kişinin evliliğinin çok mutlu mesut geçeceğine ve yakın zaman da hanesine misafir geleceğine işaret eder. Rüyada erkeğin gümüş yüzük takması malının ve mülkünün artacağına saltanata ereceği anlamında yorumlanır. Ele geçen malın ve mülkün helal olduğu anlamına da gelir.

Rüyada Gümüş Saat Görmek

Rüyada gümüş saat görmek; can sıkıcı, rüya sahibini üzecek, sıkıntıya sokacak güvenilmeyen insanlarla bir araya gelmeye işaret eder. Rüyada saat sesi duymak bir davet ya da teklif anlamına gelir. Rüyada saat görmek ya da çalmasını görmek kötü sözler duymaya işaret eder. Rüyada çok şık ve güzel bir saat görmek kişinin hayatında meydana gelecek olan hoş gelişmelerin ve sürprizlerin habercisidir.

Rüyada Gümüş saat Takmak

Rüyada gümüş saat takmak; rüyada gümüş saat taktığını görmek itibar edinmek yani meslek, iş ve sosyal camiada saygıya layık görülen bir statü edinmek demektir. Rüyada altın saat almak, kısa süre içerisinde büyük, müjdeli ve çok sürpriz imkanlara sahip olmaya ve imkanlar doğrultusunda dilediğince yaşamaya başlamaya ve özellikle de maddi anlamdaki tüm eksiklerden ve memnuniyetsizlikler den kurtulmaya alamet eder.

Rüyada Gümüş Gerdanlık Görmek

Rüyada gümüş gerdanlık görmek; yakın zaman da eğlenceli hareketli bir şenliğe katılacağınıza, haneniz de evlilik hazırlığı yapacağınıza, sizi bekleyen mutlu günlerin yakında olacağına ve uzun yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Rüyasında gümüş gerdanlık gören bir kimse  erkekse, onun için sevdiği ya da aşık olduğu kadına, onunla kuracağı mutlu yuvaya, ondan sahip olacağı evlatlara ve bu evlatların kendisi için hayırlı olacağına yorulur.

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada gümüş para görmek; hayırlı bir eşe ve evlada yorumlanır. Bu rüya kişinin yaptığı hayırlar sayesinde istediği huzura kavuşacağına insanlara daha sıcak ve sevecen olacağına hayatının belli bir bölümünü ibadete adayacağına yorumlanır. Rüyada görülen gümüş para aynı zaman da  rüyayı gören kişinin ağzının tadını kaçıracak olaylar yaşayacağına işaret eder. Kişi yakın çevresindeki bazı kimselerle büyük anlaşmazlıklara düşecektir diye yorumlanır.

Rüyada Gümüş Tepsi Görmek

Rüyada gümüş tepsi görmek; uğur anlamına gelir. Rüyasında gümüş tepsi gören kişinin hayatta sırtının yere gelmeyeceği tabir edilir. Rüya sahibi için kurtuluşa ermek ve huzura kavuşmak olarak ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler çektiği sıkıntılardan , parasızlıktan ve yokluktan kurtulur mutlu huzurlu bir hayat kavuşur.

Rüyada Gümüş Takı Görmek

Rüyada gümüş takı görmek; birden fazla çeşitli anlamlarda ifade edilir. Rüyada görülen gümüş takı ünlü rüya yorumcularımız tarafından olumlu şekiller de dile getirilmiştir. Kişinin rüyasında gümüş takı görmesi yakın zamanda eline bol miktarda para geçeceğine ve fakirse zenginleşeceğine işarettir. Genel olarak kazanılan ya da kazanılacak olan mal mülk ile ilgili bir rüya olarak ifade edilmektedir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.