Rüyada “ Gümüş Yılan ” Görmek

Gümüş Yılan
Rüyada gümüş yılan görmek, gören kişinin bu rüyası kötüye delalet değildir ve yılan düşman anlamında değildir heybetli olmak anlamına gelir.
Etiketler:

Rüyada gümüş yılan görmek, gören kişinin bu rüyası kötüye delalet değildir ve yılan düşman anlamında değildir heybetli olmak anlamına gelir. Gümüş renk her zaman güzellikleri alamet eder. Her zaman rakiplerini geri de bırakması ve yapacağı işlerde yükselmesi demektir. Aynı zamanda bu rüyayı iş hayatında yorumlayacak olursak, kişi yatırımları yaptığı işler, gösterdiği çabaların boşa olmadığı ve büyük para getiren ortaklıkların haberini verir. Maddi anlamda çok güzel bir rüyadır ve zenginliktir. Bazen bu rüya size bir mesaj verir, dua etmeniz ve bu duaların size açacağı kapıların sırların olduğunu rivayet eder. Bu rüyayı gören kişi için daha önce verdiği bir kararın ona kötü yönde geri dönmüş olduğuna ve bu durumu tekrar ele alıp düzelteceği manasındadır. Tüm üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine yorum yapılır. Doğruluk ve hak yoluna tapan birini ifade eder. Çok zor günlerden geçmiş birinin rüyasına yansımasıdır. Kötülüğe uğramış birinin haksızlığı ortadan kaldırmasıdır.

Rüyada Gümüş Renkli Yılan Görmek

Rüyada gümüş renkli yılan görmek, manevi olarak rahatlamadır. İş hayatında tüm imkanları elde edeceğine işaret eder. Kişinin hayatında pişman olduğu bir şey olduğuna bunu tekrar telafi edeceği anlamındadır. Düşmanlarını alt etmesi manasına gelir. Sağlık konularında sıkıntı yaşayan kişilerin şifa bulacağına yorumlanır. Rüyada gümüş renkli yılan görmek psikolojik yorumu, yapacak olursak akrabadan gelen bir haber olduğu yönündedir. Aslında çevrenizde sizin dedikodunuzu yapan kişilerden çok fazla rahatsız olduğunuz bundan dolayı rüyanıza yansımasıdır. Sevdiklerinize zaman ayırmak ve çevrenizde ailenizde sayılmak, saygınlık elde etmek olarak tabir edilir.

Rüyada Büyük Bir Yılan Görmek

Rüyada büyük bir yılan görmek, kişinin çok düşmanı olduğunu gösterir. Aynı zamanda güçlü dişli biriyle uğraştığı yönündedir ama düşmanlarına galip geleceğine delalettir.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek, hem maddi hem manevi anlamda yükselmektir. Kişinin sıkıntılarının bitmesi ve düşmanları ezip geçtiğine iyi dostlar kazanması demektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.