Rüyada “ Güneş Gözlüğü ” Görmek

Güneş Gözlüğü
Rüyada güneş gözlüğü görmek, her zaman kişinin bir iş yapacağı zaman mutlaka tedbir olması gerektiği yönünde uyarıcıdır.
Etiketler:

Rüyada güneş gözlüğü görmek, her zaman kişinin bir iş yapacağı zaman mutlaka tedbir olması gerektiği yönünde uyarıcıdır. Rüya sahibi düşünerek hareket etmesi sayesinde her yaptığı işte başarı elde eder. Güven kaybını simgeler, kişinin sevdiği kişiye karşı güven hissini kaybetmiş olduğunu gösterir. Bazı durumları görmezden gelmek, kişinin hayrına olacağı anlamında da yorumlanır. Bazende sizi seven kişiyi görmediğiniz anlamındadır. Rüyada güneş gözlüğü görmek ne demek, iş hayatı için yorumlanacak olursa kişinin güvenmediği kişilerle aynı masaya oturmaması gerektiği konusunda uyarır. Ayrıca bu rüya kazancın artmasını temsil eder. Aşk hayatında karmaşık ilişkileri ifade eder. Yada kişinin tek taraflı sevgisini ne yapsa bir türlü karmaşadan çıkamadığına yorulur. Bazı yorumculara göre ise, kişinin sadece tek bir yöne baktığını gösterir. Yada kişinin bir riayet ettiğine ama edilen kişinin çokta hayırlı işler yapmadığı konusunda uyarma amaçlıdır. Kişinin daha çok kendini dinlemesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Siyah Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada siyah güneş gözlüğü görmek, rüya sahibinin yakın zamanda sıkıntıların artacağına yorumlanır. Siyah güneş gözlüğü istenmedik bir haberin gelmesi demektir. Fitneci bir kadın hane içinde sorunları işaret eder. Siyah güneş gözlüğü takmak, kişinin bazı takıntıları içindeki şüpheleri gösterir. Huzursuz ve üzgün olması manasına gelir. Kişinin bazen ise tek başına yapacağı ve bu işte başarılı olacağı şeyleri ifade eder. Maddi açıdan borçları ödemek fakat kötü bir arkadaşın yolundan gitmek demektir. Bundan dolayı hanesinde huzurunun kaçacağına tadının bozulacağına yorulur. Bazı yorumculara göre de, çok sorundan yaşandıktan sonra daha iyi bir hayata tabir edilir.

Rüyada Renkli Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada renkli güneş gözlüğü görmek, kişinin bulunduğu ortamda ün yapması ve lüks bir hayat yaşaması manasına gelir. Kişinin sevdiği insanlarla ortaklık kurması büyük kazanç elde etmesi anlamındadır.

Rüyada Pembe Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada pembe güneş gözlüğü görmek, hanede güzelliğin huzurun simgesidir. Aynı zamanda pembe düşler kurmak ve bu yolda yürümek olarak ifade edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.