Rüyada “ Güneş Gözlüğü Takmak ” Görmek

Güneş Gözlüğü Takmak
Rüyada güneş gözlüğü takmak, gören kişinin kısa bir yaşamış olduğu sıkıntıların olduğunu gösterir.
Etiketler:

Rüyada güneş gözlüğü takmak, gören kişinin kısa bir yaşamış olduğu sıkıntıların olduğunu gösterir. Bundan dolayı bunları saklamak istediğine yorumlanır. Aynı zamanda güneş gözlüğü takmak, eşler arasında olan sıkıntıların varlığını gösterir ve zorlu bir süreç olduğunu ifade eder. Yazın güneş gözlüğü takmaki kişinin korumak istediği şeylerin olduğuna işarettir. Etrafınızda güvenilmez kişilerin olduğunu gösterir ve bunların size er geç zararı dokunacağı yönündedir. Rüyada güneş gözlüğü takmak ihya, kendisini çok mutsuz eden birinin gördüğü rüyadır, içindeki sıkıntıyı atamamak bundan kurtulmak için sebepler aramak demektir. Rüyada güneş gözlüğü takmak diyanet, ün, para, şöhret kazanmak istemektir. Bunun için çaba sarf etmesi olarak görülür. Mutlu olacağı bir gelişmenin peşinden gitmesi olarak ifade edilir. Rüyanın görünüş şekline göre tabiri değişir. Rüyada güneş gözlüğü taktığını görmek, üzerinizde beyaz veya açık renki kıyafetler varsa bu rüya hayırlı olarak görülür.

Rüyada Güneş Gözlüğü Denemek

Rüyada güneş gözlüğü denemek, genel olarak tatile gitmek olarak yorumlanır. Ama yaşanan sorunların üstesinden gelmek istemek ve bunun için adım atmaya işarettir. Hayatı için güzel olan yeni bir şeyler denemek manasına gelir. Bazı yorumculara göre ise, yaşanan bazı olayları telafi etmek için fırsat aramaktır. Aynı zamanda sağlık konusunda çok dikkat edilmesi konusunda uyarma amaçlıdır. Rüyada güneş gözlüğü denediğini görmek, kişinin yeni sayfalar açması anlamındadır. Rüyada güneş gözlüğü deneyerek almak, hatalı telafi ederek mutlu olması onun için giden her ne ise geri geleceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin her yaptığı her söylediği şeyin yanlış ifade edildiğini düşünmesi yorumlanır.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takan Birini Görmek

Rüyada güneş gözlüğü takan birini görmek, gördüğünüz kişinin hayatında değişimler olacağına yorumlanır. Beklenilen şeylerin kısa zamanda elinize geleceğinize delalettir.

Rüyada Güneş Gözlüğü Bulmak

Rüyada güneş gözlüğü bulmak, hiç beklenmedik bir yerden haber alması olarak delalet eder. Deneyerek olmadığı bir şeyin ummadığı anda olması olarak ifade edilir.

Rüyada Güneş Gözlüğü Çıkarmak

Rüyada güneş gözlüğü çıkarmak, kişinin üstündeki yüklerden kurtulması olarak tabir edilir. Bir diğer yorumu ise, haklarının başkasına verilmesi olarak yorumlanır.

Rüyada Güneş Gözlüğü Çalmak

Rüyada güneş gözlüğü çalmak, ortamda adı bilinen saygın bir aileye girmek demektir. Hastalıklarının son bulması ve kuruntularından kurtulması olarak alamet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.