Rüyada “ Güreş ” Görmek

Güreş
Rüyada güreş görmek görülen rüyanın durumuna göre yorumlanır.Rüyada görülen güreş de rüya sahibi galip gelirse eğer bulunduğu sıkıntılardan kurtulup maddi zenginliğe ve rahata kavuşacağı önündeki engelleri aşıp düşmanlarına karşı galip geleceğine delalet eder.

Rüyada Güreş Görmek;Rüyada güreş görmek görülen rüyanın durumuna göre yorumlanır.Rüyada görülen güreş de rüya sahibi galip gelirse eğer bulunduğu sıkıntılardan kurtulup maddi zenginliğe ve rahata kavuşacağı önündeki engelleri aşıp düşmanlarına karşı galip geleceğine delalet eder.Eğer rüyada mağlup olduğunu görürse iş hayatında çöküntü yaşayıp maddi kayıplar yaşayacağına çevresinde onun kaybetmesini bekleyen kişilerin olduğunu işaret eder.Bazı rüya yorumlarında da günlük yaşantımızda yüzleşmek ve mücadele ederek çözümlemek durumunda olduğumuz bir sorunun varlığına işaret eder. Bazı durumlarda, içinizde var olan saldırganlığa ya da zarar vermek istediğiniz, sizi öfkelendiren birilerine de gönderme yapıyor olabilir.

Rüyada Güreş Yapmak; Rüyada güreş yaptığını görmek rüya sahibinin azimle verdiği bir uğraşta başarılı olup işlerinde başarıya ve mevkiye ulaşacağı sıkıntılarından kurtulup kendi işinin patronu olacağına yorumlanır.Aynı zamanda rüyada güreş yapmak rüya sahibinin yapacağı bir yolculuğa ve bu yolculuğun işi ile alakalı olacağına yorumlanır.

Rüyada Güreş Tutmak; Rüyada güreş tuttuğunu görmek rüya sahibi için hayırlı olan bir takım işlere yöneleceğini ve girdiği bu yolda başarı ve azmi ile yol alacağına yorumlanır.Bu rüyanın anlamı rüya sahibinin kendine farklı rızk kapıları aradığına da yorumlanır.

Rüyada Güreşçi Görmek; Rüyada güreşçi görmek bir takım işlere atacağı adım ve başarının işaret olarak bilinir.Bu rüyada rüya sahibine yön veren birilerinin olacağı ve gittiği bu yolda yeni işlerine gireceği ve bol rızklı kapıların açılacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.