Rüyada “ Haber Gelmesi ” Görmek

Haber Gelmesi
Etiketler:

Rüyada haber gelmesi, rüya sahibine gelen istediği bir haberi almasıdır. Bu kişi için hayırlıdır ve bu tarz bir rüya gördükten onun size verdiği etkiye göre şekillendirme yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu rüya sevinç anlamındadır. Gizli bir haber almak için ise rüya sahibinin yakın zamanda ilim sahibi olması manasına gelir. Müjde almak ve kişiye bir bebek haberi olabilir. Yenilik yeni başlangıç ve yeni bir hayat demektir. Mutluluğun ve şansın habercisidir. Gördüğünüz rüya size kötülüğü anlatıyorsa yada korktuysanız o rüyadan bu kötü haberdir ve uğursuzluk getirir. Kişiye rüyada başkasından haber gelmesi onunla ilgili bir şeyin olduğunu gösterir. O kişiden güzel haber gelmesi yakın zaman güzel bir mutluluk ve sevince alamet eder. Ölüden haber alınması sizden rahmet beklemesidir aynı zamanda size söylenin aynı şey ile yakın zamanda karşılacağınız manasında yorumlanır. Yakın zamanda güzel haberler ve bunların şans kapısı açacağı yönündedir. Bazen ise aşkı muhabbete de tabir edilir.

Rüyada Haber Almak

Rüyada haber almak, mutlu yakın zamanda bir sevinç yaşamaktır. Rüya sahibinin mutlu olacağına ve beklentilerine yakın zamanda ulaşacağı yönündedir. Başka birisinden haber almak müjde anlamında da yorum yapılır. Rüyanızda size sevgi gösteren ve aşktan haber veren biri var ise, yakın zamanda sevgi anlamında mutluluğa ereceği manasına gelir. Rüyada haberdar olmak, eğer rüyanızda haberdar iseniz, sizin sakladığınız bir durum olduğunu belirtir. Bundan çekindiğinizi ve sonunda bunun ortaya çıkacağına alamettir. Başka tabircilere göre ise, haberdar olmak, haber etmek haberci olmak, ilim sahibi olmaya çevresindekilere yardımı dokunacağına işaret eder.

Rüyada İstediğin Birşeyi Görmek

Rüyada istediğin birşeyi görmek, istediğiniz şeyin size malum olmasıdır genel anlamı beklenilenilenin size gelmesi yönündedir. Rüya sahibinin çok istediği bir şeyi görmesi mutlu olmasıdır. Bazen ise gördüğün rüyaya göre şekil alan rüyalardandır. Rüyanın durumuna göre yön alır ve tabiri yapılır. Nasıl görüyorsanız, o şekilde de yorum yapılır. Mutlu olacağı yakın zamanda güzel bir haber alacağına kendisinin güzel bir haber vereceği manasındadır.

Rüyada Görmek İstediğini Görmek

Rüyada görmek istediğini görmek, düze çıkmak ve kişinin feraha ermesidir. İşlerin başarı elde ederek gönül hoşluğuna kavuşmasıdır. Korkularından şüpheden kurtulmasıdır.

Hangi Rüyalar Rahmani

Hangi rüyalar rahmani, görülen rüyaya bağlıdır ve rahmani rüyalar herkese anlatılmamalıdır. Kişiye özel rüyalardır, ilim sahibi olan kişilere anlatılır ve size ona göre yorum tabir edilir. Size verilen mesajın anlamını

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.