escort alanya

Rüyada “ Habil ” Görmek

Habil
Rüyada Habil görmek neye delalet eder. Rüyada Habil görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada Habil görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun

Rüyada Habil Görmek

Rüyada Habil görmek Rüyada Habil’i gören kimse, rabbine itaatte bulunur ve bir kadın veya Allah (C.C.)’ın ondan razı olduğu bir yakınlığı sebebiyle afiyet ve sıkıntı erişir. O kimsenin arkadaşlarından kaçınması lazım gelir. Aynı zaman da Bir kimsenin rüyasında Habil’i görmesi; o kimse hakkında hasetlik yapılacağına, düşmanlarından o kimseye birtakım sıkıntıların erişeceğine, bir başka yoruma göre de o kimsenin suçsuz olarak öldürüleceğine yorumlanır.

Rüyada Kabil Görmek

Rüyada Kabil görmek Rüyada Kabil’l gören kimse, asi olur ve  haksız olarak birisini öldürür. Katil olmayan birisi rüyada Kabil’i görürse yaptığı bir isten pişman olur. Rüyada kardeşi Habil’i haksız yere öldüren Kabil’i görmek yaptığı haksızlıktan dolayı pişman olmaya yahut birinin canına kastederek maddi ve manevi zarara uğramaya delalet eder.  Bilindiği gibi Kabil, Hazret-i Adem’in oğludur. Ve dünyada ilk cinayet işleyen kimsedir. Nefsine uyarak kardeşini öldürmüş ve ziyana uğrayanlardan olmuştu. Bu sebeple onu rüyada görmek, asi ve günahkar olmaya delalet eder.

Rüyada Habil Ve Kabil Görmek

Rüyada Habil ve Kabil görmek dingin bir hayat süreceğine, güvenli yaşamaya, kazançlı zamanlara, hayallerin gerçekleşeceğine, dostluklarında muvaffakıyete, büyük güce, servete, kazançlı işler içinde bulunacağına, imrenilen bir ilişkiye, yeminini yerine getireceğine, maddiyata gelecek artışa yorulur. Kimi zaman da Habil ve kabili rüyada görmek parasal zarara, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzleşileceği ne, ticari sıkıntıya, mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, eğitimsiz bir insana delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda beklediği iyi bir geleceğe, sıkıntıları aşarak kavuştuğu sevince, zahmet çekerek kavuştuğu feraha, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu iyiliğe işaret eder.

Rüyada Habil’in Kabrini Görmek

Rüyada Habil’in kabrini görmek yer yüzünün ilk mezarı olan Hz Ademin oğlu Habil’in mezarını görmek ev tamiratı yapmaya, Kabri sadece görmek hapse yahut inzivaya çekilmeye, Canlı olarak kabre girmek, bir ölünün veresesinden ev satın almaya, Bekarın kabir kazması bir kadını hileyle nikahlamaya, Ölünün defnedildiği kabrin tam üzerinde ayakta durduğunu görmek büyük bir günah işlemeye, Bilinmeyen ve etrafı açık bir alana kazılan kabir kişinin ahiret evine, bunun içine girmiş ise ecelinin yaklaşmasına, Kabri satın aldığını fakat içine girmediğini görmek evlenmeye delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.