Rüyada “ Hacamat ” Görmek

Hacamat
Rüyada hacamat görmek neye delalet eder. Rüyada hacamat görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada hacamat görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Hacamat Görmek

Rüyada hacamat görmek İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada hacamat görmenin yedi tabiri vardır: Emaneti sahibine teslim etmek, Şart koşmak, Yöneticilik, Mutluluk, Yaşlılarla oturup kalkmak, Peygamber’in (s.a.a) sünnetini ihya etmek,  ilimden mahrum olmak. Rüyada tanıdık birinin size hacamat yaptığını görmek; bu kimse sizin dostunuz sa size emanet vereceğine, hasmınız sa onun şerrinden güvende kalacağınıza ve üzüntüden kurtulacağınızı, Yaşlı birine hacamat yaptığınızı görmek; işinizin iyiye gideceğine, genç birine hacamat yaptığınızı görmek; düşmanınızı alt edeceğinize işarettir.

Rüyada Hacamat Etmek

Rüyada hacamat etmek Hacamat yapmak; kalıcı olmayan mutluluğa, tartışmaya ve ecele delalet eder. Hacamat etmek hangi şekilde olursa olsun hayra yorumlanır. Kişide huzura ermeye, Hacamat çının genç biri olduğunu görmek; önceki tabirin aynına, Hacamat çının yaşlı olduğunu görmek; izzet sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Hacamat Olduğunu Görmek

Rüyada hacamat olduğunu görmek keder ve üzüntülerinizi atarak feraha ve sevince nail olup rahatlayacağınızı hasta iseniz şifaya kavuşacağınıza, hapiste iseniz hürriyete kavuşacağınıza yorumlanır. Bir başkasını hacamat ettiğinizi görmek borçlarınızı hemen ödemeniz ve elinizde bir emanet varsa bunu da sahibine iade etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Hacamat Yaptırmak

Rüyada hacamat yaptırmak yardım alarak hak ettiği feraha, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği şana, cefa çekerek ümit ettiği mutluluğa, kaybettikten sonra ümit ettiği ferahlığa, zorlukları aşarak ümit ettiği sevince anlamı taşır. Başka bir değişle hacamat yaptırmak, zahmet çekerek hasret duyduğu az olan kazancının artacağına, zorlukların ardından kazandığı ticari kazanca, zorluklarla mücadele ederek kazandığı haysiyete, zamanla ulaştığı itibarlı mertebeye, zahmetle birlikte beklediği servete anlamı taşır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.