Rüyada “ Hacerül Esved ” Görmek

Hacerül Esved
Rüyada hacerül esved görmek neye delalet eder. Rüyada hacerül esved görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada hacerül esved görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Hacerül Esved Görmek

Rüyada Hacerül Esved görmek  ona yüz sürmek, dünya ve ahiret işlerinizin yolunda olduğuna, dualarınızın Cenab i Hak tarafından kabul gördüğüne, manevi yatınızın çok düzgün ve yerinde olduğuna, temiz kalbiniz ve gönül rahatlığınızı bulunduğuna delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada Hacerü’l Esved, hacca işaret eder. Hacerü’ lEsved’i söküp kendisi için alıkoyduğunu gören kimsenin bir bidab islemede yalnızlığına işaret eder. Hacerii’lEsved’e el sürdüğünü gören kimse hacca gider.

Hacerü’l-Esved’e El Sürdüğünü Görmek

Hacerü’l-Esved’e El sürdüğünü görmek  padişaha biat etmeye veya adil bir önderin elinde tövbekar olmaya delalet eder.Bazı kere de bu rüya, kendi çocuğunu veya zevcesini ya da bir ahbabını öpmeye alamettir. Rüyada Hacerü’l-Esved’i öptüğünü ve ona yüz sürdüğünü görme haccetmeye, dünya ve ahiret selametine ve geniş rızka delalet eder.

Rüyada Hacerü’l-Esved’i Öpmek

Rüyada Hacerü’l-Esved’i öpmek hayırlı uğraşlara, mala gelecek bolluğa, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, rahatlığa, düşkünlükten uzak durmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, külfetsiz elde edilen mala, güler yüzlü yaşlı insana, iş yerinde terfiye, beklentilerin hayata geçeceğine, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine yorulur. Başka bir değişle de hoşnutsuz bir hale gelmeye, sıkıntıya yaşantıya, korkulanın başına gelmesine, fesat bir düşmana, sıhhatin tehlike altında olduğuna işarettir.

Rüyada Hacerü’l-Esved Taşını Görmek

Rüyada Hacerü’l-Esved taşını görmek  yani selamlamak ve el sürmek, tövbe etmeye; kendi çocuğunu veya hanımını öpmeye, bazen da rütbe sahibi kimselere hürmet etmeye yorumlanır.

Rüyada  Hacerü’l-Esved’i Kestiğini Görmek

Rüyada  Hacerü’l-Esved’i kestiğini görmek halkı kendi görüşü üzerinde toplamaya delalet eder.Rüyada Hacerü’l-Esved’i söküp kendisi için alıkoyduğunu görmek, Müslümanlıktan ayrı olarak bid’at işlemede yalnız kalacağına işarettir.Rüyada Hacerü’l-Esved’i yuttuğunu görmek, insanları dinden uzaklaştırmaya delalet eder

Rüyanizda Hacer’ül-Esved’e Yüz Sürmek

Rüyada Hacer’ül Esved’e yüz sürmek dünya ve ahiret işlerinizin yolunda olduğuna, dualarınızın  Cenab i Hak tarafından kabul gördüğüne, maneviyatınızın çok temiz olduğuna , temiz kalbiniz ve gönül rahatlığınızı bulunduğuna delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.