Rüyada “ Hafız ” Görmek

Hafız
Rüyada hafız görmek Yapılan işlerde başarılı olunmasına, uzak bir yerden mutlu bir haberin alınmasına, güzel ve müjdeli bir haberin beklentisine ve bir çok şeye yorumlanır.

Rüyada Hafız Görmek; Rüyada hafız görmek  Yapılan işlerde başarılı olunmasına, uzak bir yerden mutlu bir haberin alınmasına, büyük bir hastalığa yakalanmış birinin hastalıktan kurtulmasına ve dört gözle bebek bekleyen birinin nur topu gibi bir bebeğe kavuşmasına delalet eder.Rüyada hafız görmek kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında büyük hayal kırıklığı yaratan işlerinin bir anda düzelmesine, kapanmış kısmetinin açılıp hanesinin bolluk ve bereketinin artmasına ve yapmak istediği işlere girip başarı kazanmasına ve yeni işler için girişimde bulunmasına işaret edilir.

Rüyada Hafız Olduğunu Görmek; Rüyada hafız sesini duymak rüya sahibinin tüm dertlerinden sıkıntılarından kederlerinden kurtulacağına delalet edilir.Rüya sahibinin kısmetinin açıldığına bolluk ve berekete kavuştuğunu işaret eder.

Rüyada Kuran Okuyan Hafız Görmek; Rüyada hafız kuran okurken görmek rüya sahibinin kısmetinin açıldığına işaret edilir.Rüya sahibi en kısa zamanda hayırlı bir kısmetle dünya evine girerek Allah’ın izniyle bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olarak yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Camide Kuran Okuyan Hafız Görmek; Rüyada camide kuran okuyan hafız görmek aile içinde var olan sıkıntıların sona ereceğine ve feraha kavuşulacağına işaret edilir. rüya sahibi maddi sıkıntılarından dolayı var olan aile ve iş hayatındaki sıkıntılarında kurtulup esenliğe kavuşacaktır.

Rüyada Evde Hafıza Kuran Okutmak; Rüyada evde hafıza kuran okutmak rüya sahibinin hem dünyada hem ahirette işlerin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Kendinin Hafız Olduğunu Görmek; Rüyada kendisini hafız görmek rüya sahibinin işlemiş olduğu günahlarından tövbe dileyerek var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına ve Kuranı Kerim öğrenip daha iyi bir kul olacağına yorumlanır.Rüya sahibi geçmişini kapatarak kendine yepyeni bir sayfa açar ve Allah yolunda ilerlemeye karar verir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.