Rüyada “ Hakim ” Görmek

Hakim
Rüyada hakim görmek vicdan ve merhamet sahibi, imanı tam, akıllı, mantıklı, düzgün ve kariyer sahibi bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada Hakim Görmek; Rüyada hakim görmek vicdan ve merhamet sahibi, imanı tam, akıllı, mantıklı, düzgün ve kariyer sahibi bir kimse ile tabir edilir. Rüya sahibi, ilim irfan öğrenmiş, diplomalı, takım elbiseli ve kravatlı bir kimse olacak, işinde çok sağlam bir yer edinecek, adı herkes tarafından duyulacak demektir. Ayrıca sözü dinlenen ve önünde el pençe divan durulan bir kişi haline gelecektir diye yorumlanır. Rüyada hakim görmek, Allah’tan korkan bu nedenle de kul hakkına girmeyen bir kimsenin varlığı ile açıklanır.Rüyada hakim bu ve buna benzer bir çok güzel yorumlarda açıklaması yapılır Aynı zaman da rüyada hakim görmek kişinin devlet kapısında önemli bir işi olacağına da işaret olarak gösterilir.Kişi yakın zamanda evrak işleriyle uğraşarak sıkıntılı günlere gireceğine işarettir.

Rüyada Hakim Olduğunu Görmek; Rüyada hakim olduğunu görmek rüya sahibinin adaletine işaret olarak gösterilir. Bu tarz rüya sahipleri haklıyla haksızı bir arada tutmayan kul hakkı yemeyen ve bunu yapan kimselere göz açtırmayan kimseler olarak yorumlanır tabiri caizse suçlu yakın ailesi bile olsa gözünü kırpmadan ona hakkı olan cezayı vermekten kaçınmaz.Ayrıca hakim olduğunu görmek kişide yeni bir işe atılacağına işarettir

Rüyada Hakim Karşısına Çıkmak, Rüyada hakim karşısına çıkmak hayırlara vesile olacak bir iştir.Kişi, hayatında hiçbir engelle ve aşamayacağı kadar büyük bir sorunla karşılaşmayacaktır. İş hayatında her zaman önü açık olacak torpil ya da rüşvet gibi kul hakkı yenilen işlere yönelmeyecektir.Rüyada hakim karşısına çıkmak kişinin yapmış olduğu bir hatasından dolayı ceza verilmesi olarak ta görülür. kişi yapmış olduğu hatanın farkına varıp her ne kadar pişmanlık duyuyor olsa da bu o kişinin suçsuz kalacağına bir gösterge olmaz sadece pişmanlığının bir göstergesi olarak kalır.

Rüyada Hakim Cübbesi Görmek; Rüyada hakim cübbesi görmek Tahsilli ve kültürlü olmaya, kendi gibiler le iş yapmaya ya da muhabbet kurmaya, başarılı olmaya, her işten alnının akıyla çıkmaya, zaferlerle geçecek bir yaşam sürmeye delalet eder. Kişinin yıllarca çalıştığı ve uğraştığı okuma hayatına son vererek bu azminin ve başarısının meyvesini toplaması olarak gösterilir. Kişi bu başarısıyla kendine yeni bir dünya yeni dost ve arkadaşlıklar ve güze bir çevre yapmış olur bu kişide maddi ve manevi anlamda huzura berekete bir ömür refah yaşamaya işaret olarak gösterilir.

Rüyada Savcı Görmek; Rüyada savcı görmek Rüya sahibinin uykularını kaçıran bir işinin nihayetlenmesi hem de olumlu nihayetlenmesi rüya sahibini çok rahatlatacak ve huzur bulmasına vesile olacaktır diye yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi resmi işinde bir kişiden çok hayır görecek bu hayır kişinin her yönden sevinmesine ve mutlu olmasına vesile olacaktır.Rüya sahibi bu kişinin yardımı sayesinde amacına ulaşmış ve kaybettiği haklarını geri kazanmış olur.

Rüyada Mahkeme Salonu GörmekRüyada mahkeme salonu görmek rüya sahibinin  rüya sahibinin çaresiz durumlara düşeceğine ve kimselerin uzunca bir süre kendisine el atmayacağına işaret eder.Rüyada mahkeme salonu görmek kişinin iş hayatında yaşadığı bir sıkıntıdan dolayı maddi anlamda zorluklar çekerek çaresiz durumlara düştüğünü ve yakın olarak gördüğü kimselerin yanında olmadığını her yönden içinden çıkılmaz bir yola girdiğini işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. mustafa dedi ki:

    Hakim tanıdık var onunla sohbet ettik bu ne demek oluyor peki.

    1. admin dedi ki:

      Rüyada hakim görmek, vicdan ve merhamet sahibi, imanı tam, akıllı, mantıklı, düzgün ve kariyer sahibi bir kimse ile tabir edilir. Rüya sahibi, ilim irfan öğrenmiş, diplomalı, takım elbiseli ve kravatlı bir kimse olacak, işinde çok sağlam bir yer edinecek, adı herkes tarafından duyulacak demektir. Ayrıca sözü dinlenen ve önünde el pençe divan durulan bir kişi haline gelecektir diye yorumlanır. Rüyada hakim görmek, Allah’tan korkan bu nedenle de kul hakkına girmeyen bir kimsenin varlığı ile açıklanır.Rüyada hakim bu ve buna benzer bir çok güzel yorumlarda açıklaması yapılır