Rüyada “ Halı ” Görmek

Halı
Rüyada halı görmek rüyasında halı gören kişi parasal olarak darlığa düşmez. Halı bolluğa işaret ederken rüya sahibinin çevresinde bulunan ve oturup, kalktığı kişilerin de variyet sahibi güçlü kimseler olacağına işaret eder.

Rüyada Halı Görmek; Rüyada halı görmek rüyasında halı gören kişi parasal olarak darlığa düşmez.  Halı bolluğa işaret ederken rüya sahibinin çevresinde bulunan ve oturup, kalktığı kişilerin de variyet sahibi güçlü kimseler olacağına işaret eder. Halının bir diğer anlamı da hoşluk ve hafifliktir. Özellikle halı üzerinde yürüdüğünü gören kişi çok şanslıdır bu onun ömrü boyunca mesut ve bahtiyar olacağı anlamına gelir. Rüyada halı görmek  helal mal ve para kazanma onuruna nail olmaktır. Kişi rüyasında sadece kendisine özel olarak yere halı serildiğini görürse bu onun ileride çok zengin biri olacağına ve uzun yaşayacağına delalet eder. Halı görmek genel olarak çok iyidir.

Rüyada Eski Halı Görmek; Rüyada eski halı görmek darlığa ve yokluğa düşmeye delalet eder. Rüya sahibi ileride fakirleşecek ve geçim derdine düşecek anlamına gelir. Rüyada eski halı görmek aynı zaman da kolay kazanılan mala, özlemi duyulan bir geleceğe, memuriyette mevkiye ulaşacağına, dostlarıyla sohbete, paranın kazançlı olmasına, temiz paraya, istenilen güce ulaşmaya, mutluluğa, bir kaç gün içinde alınacak iyi gelişmelere, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, rahatlığa yorulur.

Rüyada Küçük Halı Görmek; Rüyada küçük halı görmek  kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, yüksek makama gelineceğine, malın verimli olmasına, dostluklarında muvaffakıyete, iyi yarınlara, cömert amire, hüner sahibi bir insana, gönül ilişkisinin iyi olacağına, kazanılan zenginliğe, vefakar evlada, zahmetsiz kazanılan rızka işarettir. Rüyada küçük halı görmek olumsuz olarak ta düşmanlık görmeye, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, korkuya olmasına, parasal zorluğa, kıymet yitirmeye yorulur.

Rüyada Renkli Halı Görmek; Rüyada renkli halı görmek  hoşsohbet kişiye, istenilen kuvvete, duygusal yükü olan insandan uzaklaşmaya, sevince, mutluluğa, birikmiş ganimete, istenilen güce, yeminin tutulacağına, gelire gelecek berekete, kısa zamanda duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye işarettir. Rüyada renkli halı görmek kimi zaman da sağlığın kötüleşeceğine, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, yalancı bir kimseye, sağlığın tehlike altında olduğuna yorulur.

Rüyada Katlanmış Halı Görmek; Rüyada katlanmış halı görmek iyi değildir. Eğer rüya sahibi bir halıyı katlamış şekilde taşıyarak götürüyorsa bu o kişinin ileride çok zorluğa ve yokluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Islak Halı Görmek; Rüyada ıslak halı görmek hayali kurulan bir geleceğe, hayırlı arkadaşa, hayallerin yerine geleceğine, hünerli bir kişiye, tertemiz ziynete, gelire gelecek artışa, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, üne erişmeye, sevecen orta yaşlı kadına, yeminin tutulacağına, sağlıklı bir ömre delalet eder. Rüyada ıslak halı görmek olumsuz olarak ta çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına, fena niyetli amir eliyle zarar görmeye, düşmanlık görülmesine, fenalığını gizleyen insana, parasal zorluğa delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. serpildemirci dedi ki:

  S A rüyamda mescidi nebevideki halıları yıkamak için topluyorduk her birini kıvırmadan üst üste kaldırıyorduk bunun yorumunu sizden rica ediyorum hayırlı günler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Aleyküm Selam serpil hanım rüyanız hayırlı olsun rüyanızın yorumu, rüyada mescidi nebevi yi ve halı görmek salih rüyalardan kabul edilmiş olup ferahlığa, iş ve özel yaşamda huzura ermeye işaret eder. Bu rüyayı görenler için farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin tövbeye yönelmesine, dini vecibelerine bağlı bir yaşam sürme isteği içersinde olmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hac ve umreye gitme düşüncesinde ve isteğinde olduğuna tabir edilmiştir. Her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle…

 2. nüket dedi ki:

  slm rüyamda babamların yazlıkta balkondan halı silkiyorum ve daha sonra halıyı yemeye başladım sonra pişman oldum babam bişi dermi diyordum.. acaba rüyamın yorumu nedir ..teşekkürler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Nükhet hanım rüyanız hayırlı olsun. Rüyanızın yorumu, Rüyada Halı Görmek; Rüyada halı görmek rüyasında halı gören kişi parasal olarak darlığa düşmez.  Halı bolluğa işaret ederken rüya sahibinin çevresinde bulunan ve oturup, kalktığı kişilerin de variyet sahibi güçlü kimseler olacağına işaret eder. Halının bir diğer anlamı da hoşluk ve hafifliktir. Özellikle halı üzerinde yürüdüğünü gören kişi çok şanslıdır bu onun ömrü boyunca mesut ve bahtiyar olacağı anlamına gelir. Rüyada halı görmek  helal mal ve para kazanma onuruna nail olmaktır. Kişi rüyasında sadece kendisine özel olarak yere halı serildiğini görürse bu onun ileride çok zengin biri olacağına ve uzun yaşayacağına delalet eder. Halı görmek genel olarak çok iyidir. Görmüş olduğunuz rüya hayırlı bir rüya olmak ile beraber gönlünüzü ferah tutmanız dileğiyle…