Rüyada “ Halı Silmek ” Görmek

Halı Silmek
Rüyada halı silmek, rüya sahibinin arası bozuk olduğu, küskünlük yaşadığı akraba çevresi ile yüzleşmek durumunda kalacağına tabir edilmiştir.

Rüyada halı silmek, rüya sahibinin arası bozuk olduğu, küskünlük yaşadığı akraba çevresi ile yüzleşmek durumunda kalacağına tabir edilmiştir. Kişi ile yakın çevresi arasında istenmeyen tartışmaların yaşanacağına, kopuş ve ayrılıkların olacağına işaret eder. Gören kişi için zor bir süreç olan bu dönemin, kişiyi manevi olarak yıpratacağına delalet eder. Görülen bu rüya istenmeyen kavgalara, kötü sözler işitmeye, görmek istenmeyen kişiler ile aynı ortamda bulunma zorunluluğuna rivayet edilmiştir. Bazen de kişinin yaşadıkları sonucu acı tecrübeler edineceğine, tanıdığı yeni kişiler ile her zaman mesafeli olacağına yorulur. Aynı zamanda ruhi olarak sıkıntı içinde olunan bir dönemde arkadaşlardan destek almaya, sorumlulukların azalarak kişinin yaşadığı uhrevi sıkıntıyı atlatacağına yorumlanır. Rüyada halı sildiğini görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilir, tabirini değerli hocalarımızdan isteyebilirsiniz.

Rüyada Halı Silmek Ne Demek

Rüyada halı silmek, aile ve yakın akraba çevresi ile yaşanacak olumsuzluklara, tartışma ve üzücü konuşmalara işaret eder. Gören kişinin ağzının tadını kaçıracak, huzurunu bozacak bir takım gelişmelerin yaşanacağını bildirir. Görülen bu rüya, kişinin yakın çevresi ile keskin kararlar alacağına, hayatından bir çok kişiyi ebediyen çıkaracağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Kirli Halı Silmek

Rüyada kirli halı silmek, günlük hayat ve iş yaşamınıza dair üzerinize atılan yalan ve iftiradan aklanmaya, temize çıkmaya işaret eder. Gören kişinin kendisine haksızlık eden, dedikodusunu yapan kişiler ile yüzleşmesine, yalanlarını ortaya çıkarmaya tabir edilmiştir. Bazen de kişinin geçmişteki kötü huy ve alışkanlıklarına sünger çekeceğine, kendisi ve ailesi adına temiz bir sayfa açacağına yorumlanır.

Rüyada Temiz Halı Silmek

Rüyada temiz halı silmek, hoş tabirler içermeyip, kişinin gereksiz yere başını sıkıntıya sokmasına, hane yaşamındaki huzurunu kaçıracak işler içine girmesine yorulur. Aynı zamanda ele geçen fırsatın heba edilmesine, ufak sıkıntıları büyüterek, yakın çevresi ile sorunlar yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Başkasının Halı Sildiğini Görmek

Rüyada başkasının halı sildiğini görmek, tanıdık yada yeni tanışılan birinden görülecek vefaya, zor anınızda uzatılacak ele yorumlanır. Bu kişinin iş veya sosyal yaşam dair siz sıkıntı içinde bırakan bir sorunu gidereceği olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Halı Süpürmek

Rüyada halı süpürmek, geçmişteki kırgınlık ve ayrılıklara son vermeye, dargın olunan kişiler ile bir araya gelmek olarak da tabir edilmiştir. Ayrıca gören kişilerin hane içindeki olumsuzlukların son bulacağına, kişinin yaşamında huzur ve sükunetin hakim olacağına yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Halı Silmek

Rüyada kırmızı halı silmek, başkasının hakkına riayet etmemeye, alın teri ile kazanıp geçimin sağlandığına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya izlenilen yolun doğruluğuna, gösterilen çaba ve emeklerin karşılığının alınacağına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.