Rüyada “ Halı Süpürmek ” Görmek

Halı Süpürmek
Rüyada halı süpürmek, rüya sahibinin yeni bir başlangıç adına, içinde olanları ortaya dökmesine, eteğindeki taşları  bir bir dökeceğine işaret eder.

Rüyada halı süpürmek, rüya sahibinin yeni bir başlangıç adına, içinde olanları ortaya dökmesine, eteğindeki taşları  bir bir dökeceğine işaret eder. Eski defterlerin tekrar açılacağına, gizlenen ve saklanan bilgilerin ortaya çıkacağına delalet eder. Tartışma ve ayrılıklardan sonra, yeni bir başlangıç yapmaya, eskiye nazaran daha güzel yarınlar yaşanacağına tabir edilmiştir. İş ve özel yaşamınıza dair, sıkıntıları paylaşmaya, kafanıza koyduğunuz bir işi yapmaya rivayet edilmiştir. Başta olumsuz gibi algılanacak bu olayların yaşamınız adına, güzellikler getireceğine, stres ve sorunlardan uzaklaştıkça, yarınlara umutla bakacağınıza yorulur. Aynı zamanda gösteriş ve debdebeden uzak bir hayat sürmeye, kazanç ve verim içerisinde geçecek bir dönemin habercisidir.  Bazen de elden para çıkmasına, gereksiz yatırımların zarar getireceğine yorumlanır. Rüyada halı süpürmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Halı Süpürmek Ne Demek

Rüyada halı süpürmek, ikili anlaşmazlıkların konuşarak çözüme kavuşacağına, iş ve aile yaşamınızda eskiye dair olumsuzlukların silineceğine tabir edilmiştir. Görülen bu rüya geçmişte içinize dert olan, görmezlikten geldiğiniz olayları tekrar ortaya çıkaracağınıza delalet eder. Yaşanacak büyük kavga ve kopuşlardan sonra, tertemiz bir sayfa açmaya, dert ve tasadan uzak kalmaya yorumlanır.

Rüyada Evdeki Halıyı Süpürmek

Rüyada evdeki halıyı süpürmek, aile fertleri arasında yaşanan anlaşmazlıkların çözüme kavuşmasına işaret eder. Miras, mal mülk gibi konularda çözüme kavuşulacağına tabir edilmiştir. Evli birinin bu rüyayı görmesi, eşiniz ile yaşayacağınız kırıcı bir tartışmadan sonra kısa bir ayrılık yaşamaya, bu sürede eşlerin birbirine olan sevgilerini daha iyi anlayarak tekrar barışacaklarına yorumlanır.

Rüyada Kirli Halı Süpürmek

Rüyada kirli halı süpürmek, kirli bir oyunu ortaya çıkarmaya, iş yaşamınızda sizden para çalan, hırsızlık yapan birisini deşifre etmeye işaret eder. Bazen de kişinin kendisine acı veren geçmişiyle yüzleşerek, tüm olanları eskide bırakmasına kendisine yeni bir yol çizmesine tabir edilir.

Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silmek, iki farklı anlam içermek ile beraber, kişinin sildiği halının temiz yada kirli olmasına göre tabir edilmiştir. Rüyasında temiz bir halıyı sildiğini görmek, gelecek odaklı olmaya, yarınların güzellikler ve ferahlık getireceğine işaret eder. Rüyada kirli bir halıyı silmek, üzücü bir tartışmaya, sizi sıkıntı içinde bırakacak olay yada habere yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.