Rüyada “ Hamam ” Görmek

Hamam
Rüyasında hamama girip gusül abdesti alan bir kişi günahlarından arınıp Nasuh tövbesine ( günahsız olur ) nail olacağına yorumlanır.

Rüyada Hamam Görmek ; Rüyasında hamama girip gusül abdesti alan bir  kişi günahlarından arınıp Nasuh tövbesine ( günahsız olur ) nail olacağına yorumlanır. Rüyasında yaşadığı bir yerde hamam olmadığı halde hamamın var olduğunu gören kişi hamamı gördüğü yerde bir bayan ile evleneceğine işaret eder.

Diyanet Rüya Tabirleri ; Diyanet rüya tabirlerinde rüya da hamamın yıkıldığını görmek rüyanın görüldüğü bölge olarak manevi bir temizliğe işaret eder. Eğer rüyada hamamın inşaatı yada tamiri yapıldığını görmek günahkar kimseye işaret eder. Rüyada hamam da yıkandığını gören kişi üzüntü ve kedere yorumlanır.

Câfer-i Sâdık’ın yorumuna göre ; Rüyada hamam görmenin Câfer-i Sâdık’a göre bir çok yorumu vardır bunlar gam ve keder, karı – koca , işlerinde durgunluk, borç ve bozukluk iyi bir arkadaş dost ve alacak olarak tabir edilir.

İhya Rüya Tabirleri ; Rüyasında hamam yaptırdığını gören kişi şer ile yani günah kazanacağı bir işe gireceğine yorumlanır. Rüyada hamam yaptırmak ve o hamamda yıkanan kişileri görmek ise rüyayı gören kişi ile günah işleyecek kişilere işaret eder. Rüyasında hamam işlettiğini gören yada hamamda çalıştığını gören kişi hayırlı güzel bir eş ile evleneceğine de yorumlanır.

Seyyid Süleyman ; Rüyada hamam görmek hayra yorulmaz aksine hamamın yıkılması göçmesi hayra yorulur. Rüyada hamam da gusül alan kişi tüm günahların dan arınır. Lakin hamamda duş aldığını gören kişi ise gam ve kedere üzüntüye düşeceğine  yorumlanır. Rüyasında hamam da çalıştığını görmek ise güzel bir eş ile evleneceği nede yorumlanır

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.