Rüyada “ Hamama ” Görmek

Hamama
Rüyada hamama gitmek, hoş yorumlar içermeyen bu rüya, dert ve sıkıntıya, gam ve kedere yorumlanmaktadır.

Rüyada hamama gitmek, hoş yorumlar içermeyen bu rüya, dert ve sıkıntıya, gam ve kedere yorumlanmaktadır. Görülen bu rüya düş sahibinin yüzünün asılacağına, üzüntü ve gam yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin uzun süredir istediği bir olayın aleyhine gerçekleşeceğine, istediğine ulaşamayacağına yorulur. İhya yorumcularına göre, rüyada hamama girdiğini gören kişi, maddi olarak sorunlar yaşar. Diyanet ve İslami tabirlere göre hamama giren kişinin işleri bozulur. Maddi kayıp yaşayarak, çevresine karşı borçlanır. Alimler hamam rüyasını farklı tabirler ile yorumlamış olup, rüyasında hamam yaptıran kişi hoş olmayan bir iş yapar, hamamda yıkanmak, temizlenmeye, affa mahzar olmaya delalet eder. Hamamda sıcak yahut sıcak su ile yıkanmak, hastalık ve üzüntü olarak yorumlanırken, ılık su ile yıkandığını gören kişi, dert ve tasasından, üzüntü ve sorunlarından kurtulur. Rüyada hahama gitmek, ile ilgili farklı tabirler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Hamama Gitmek Ne Demek

Rüyada hamama gitmek, hoş olmayan durumda kalmaya, müşkül durum yaşamaya, zorda kalmaya delalet eder. Kişi rüyasında hamam penceresi açtığını görür ise, kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulur. Rüyanızda üzerinizde elbiseler olduğu halde hamama girmek, gam çekmeye, sıkıntı görmeye tabir edilir. Kişinin bu halde yıkandığını göresi, kendisine zarar verecek kadına rivayet edilmiştir. Kişi kendisini hamamda erkek ve kadınlar içerisinde görür ise, yapacağı musibet ve fena bir işe yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamama Gitmek Ve Yıkanmak

Rüyada hamama gitmek ve yıkanmak, kimi alime göre gam ve dert olarak rivayet olunmuş ise de, bazen de hastalıktan, kötü huylardan kurtulmak olarak da yorumlanmıştır. Kişinin üzerinde ki gerginliğin, yolunda gitmeyen işlerin düzene gireceği olarak da bildirilmiştir. Aynı zamanda ticaret ehlinde, işlerin açılmasına, kazancın çoğalması olarak da tabir edilir.

Rüyada Hamama Gitmek Ama Yıkanamamak

Rüyada hamama gitmek ama yıkanamamak, düş sahibinin elindekilerinin kıymetini bilememesine, önüne gelen fırsatları kaçırmasına işaret edilir. Kişinin üzerindeki sorumlulukları yerine getirmeyeceğine, üzüntü ve sorunların giderek artacağına tabir olunur.

Rüyada Hamama Gitmek İstemek

Rüyada hamam gitmek istemek, düş sahibinin kendisine fayda vermeyecek işler peşinde olması olarak bildirilir. Toz pembe hayaller peşinde olmaya, faydanıza olduğunuzu sandığınız işlerin sizi sıkıntıya sokacağını gösterir.

Rüyada Hamama Gitmek İçin Hazırlık Yapmak

Rüyada hamama gitmek için hazırlık yapmak, rahat etme ve kazanç sağlama adına girilen işlerden hüsran yaşanması olarak gösterilir. Gören kişi için uyarı anlamı da taşıyan bu rüya, adım atılacak konularda temkinli olunması gerektiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.