Rüyada “ Hamamda Yıkanmak ” Görmek

Hamamda Yıkanmak
Rüyada hamamda yıkanmak görmek neye delalet eder. Rüyada hamamda yıkanmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada hamamda yıkanmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Hamamda Yıkanmak Görmek

Rüyada hamamda yıkandığını görmek; rahatlığa ermeye, sıkıntılardan kurtulmaya, maddi anlamda yaşadığınız sıkıntıların son bularak hane içi mutlu olacağınız olayların ortasında kalacağınıza işaret edilir. Rüyada hamamda yıkandığını görmek, aynı zamanda suyun sıcaklığına ve soğukluğuna göre farklı şekillerde tabir edilir. Sıcak su üzüntüye ve maddi sıkıntılara işaret edilirken soğuk ve ılık suda yıkandığını görmek, üzerinizdeki yüklerden kurtularak esenliğe kavuşacağınıza, maddi anlamda elde ettiğiniz kazançlar ile başarılı yatırımlar sağlayacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında hamamda yıkandığını görmesi kişinin helal rızk peşinde koşarak kazançlarını alın teri ile sağlayacağına, sevdikleriyle hoş vakit geçirerek ailesine karşı kötülük yapmaya çalışan kimselere karşı her zaman dik duruş sergileyeceğine işaret edilir. Ünlü rüya alimimiz Seyyid Süleyman göre rüyada hamamda yıkandığını  görmek ;hayra yorulmaz aksine hamamın yıkılması göçmesi hayra yorulur. Rüyada hamam da gusül alan kişi tüm günahların dan arınır. Lakin hamamda duş aldığını gören kişi ise gam ve kedere üzüntüye düşeceğine  yorumlanır.

Rüyada Hamamda Yıkanırken Görmek

Rüyada hamamda yıkanırken görmek; kötülüklerin son bularak kişinin her anlamda rahata ereceğine, ailesi ve sevdikleri ile geçmişe yönelik kırgınlıklarının son bularak mutluluk anlamında yeni hayata yelken açacağına işaret edilir. Bir kimse rüyasında kendisini hamam da yıkanırken görmesi, evlilik yolunda önemli kararlar alarak ailesi ve sevdiklerini mutlu edecek eğlencelerin içine sokacağına, çıkacağı yolda yeni dostluklar ve arkadaşlıklar elde ederek bir çok hayır kapılarını aralayacağına yorumlanır. Rüyada hamamda yıkanırken görmek, başka bir değişle kariyer hayatında yükselmeye, büyük kazanç sağlamaya, fırsat kapılarını değerlendirmeye işaret edilir.

Rüyada Hamama Gitmek Görmek

Rüyada hamama gittiğini görmek; hayra yorumlanmayan rüya olup kişi için uğursuzluğa, maddi sıkıntılara ve kısa sürelide olsa geçireceği rahatsızlığa yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında hamama gittiğini görmesi, kişinin maddi sıkıntılara düşeceğine, ailesi ve sevdiklerinden ayrı kalacağı olayların ortasında kalarak, elindeki mal varlığını kaybedeceğine işaret edilir.

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam görmek; rüyasında hamama girip gusül abdesti alan bir  kişi günahlarından arınıp Nasuh tövbesine ( günahsız olur ) nail olacağına yorumlanır. Rüyasında yaşadığı bir yerde hamam olmadığı halde hamamın var olduğunu gören kişi hamamı gördüğü yerde bir bayan ile evleneceğine işaret eder. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada hamam görmek;  Rüyada hamam görmenin Câfer-i Sâdık’a göre hamam görmenin bir çok yorumu vardır bunlar gam ve keder, karı – koca , işlerinde durgunluk, borç ve bozukluk iyi bir arkadaş dost ve alacak olarak tabir edilir. Seyyid Süleyma’a göre hamam görmek, rüyasında hamam yaptırdığını gören kişi şer ile yani günah kazanacağı bir işe gireceğine yorumlanır. Rüyada hamam yaptırmak ve o hamamda yıkanan kişileri görmek ise rüyayı gören kişi ile günah işleyecek kişilere işaret eder. Rüyasında hamam işlettiğini gören yada hamamda çalıştığını gören kişi hayırlı güzel bir eş ile evleneceğine de yorumlanır. 

Rüyada Hamama Girmek Görmek

Rüyada hamama girdiğini görmek; rüyanın yorumuna ve içeriğine göre değişik şekillerde dile getirilir. Rüyada hamam girdiğini görmek,  büyük sıkıntılar çekeceğine özlemine kavuşmak için birden çok zorluklara göğüs gereceğine zaman zaman hamile kimsenin çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Eğer rüyayı gören kimse bekar biri ise uzun süredir hoşlandığı fakat cesaret edip bir türlü duygularını açıklayamadığı karşılıksız olarak sevdiği bir kişiden olumsuz cevap alacağına işaret edilir.

Rüyada Hamamda Kese Yapmak Görmek

Rüyada hamamda kese yaptığını görmek; rüyayı gören kimseler için her anlamda maddi ve manevi anlamda esenliğe kavuşmaya, sevdikleriyle hoş vakit geçirmeye, aldıkları kararlarda başarı elde ederek ileriye dönük bir çok anlamda başarı sağlayacağı işlere yer açmaya işaret edilir. Bir kimsenin rüyasında hamamda kese yaptığını görmesi, rızk peşinde koşan, fazla malda gözü olmayan, ailesini ve sevdiklerini her türlü kötülüklerden uzak tutarak onların mutlu olması için yaşayan kimselere yorumlanır.

Rüyada Hamamda Kese Yaptırmak Görmek

Rüyada hamamda kese yaptırdığını görmek; rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılardan bir nevi kurtulabilmek için çaba harcadığına eski düzenine kavuşabilmek için büyük azimle çalıştığına bu azminde ailesinden ve yakın dostlarından büyük destek gördüğüne ve yalnız olmadığının sevincini, mutluluğunu yaşadığına yorumlanır.

Rüyada Tellak  Görmek

Rüyada tellak görmek; rüyasında birini keseleyen tellak gören kişi, o kimseye malından ya da parasından vermek suretiyle büyük destek olacak demektir. Rüya sahibi zengin olsun, olmasın kendine ihtiyacı olan bir kişiye sırtını dönmeyecek ve elinde olduğu kadarıyla yardım edecektir diye yorumlanır. Rüyada tellak görmek, hayra yorumlanıp kişi için açılacak yeni kapılara, rızkının genişlemesine, ileriye dönük başarılı işlere, kariyer hayatında zirveye ulaşmaya işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.