Rüyada “ Hamile ” Görmek

Hamile
Bir kadının rüyasında hamilelik, hissettirdiklerine gö­re, hem çocuk sahibi olma isteğini, hem de gebelikten duyulan korkuyu ifade ediyor olabilir.

Rüyada Hamilelik Görmek; Bir kadının rüyasında hamilelik, hissettirdiklerine gö­re, hem çocuk sahibi olma isteğini, hem de gebelikten duyulan korkuyu ifade ediyor olabilir. Bir erkeğin rüyasında ise kişiliğinde ve potansiyelinde olumlu bir değişimin habercisidir.Rüya alimlerine göre bu rüyayı gören kişinin şansının ve bahtının açılacağını yorumlamışlardır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek; Bazı rüya yorumlarında rüyasında hamile olduğunu gören kişinin ailevi sıkıntılarının çıkacağına işaret ettiğini yorumlamışlardır. Rüyayı gören kişi gerçek hayatında da hamile ise hamilelik dönemini rahat geçireceğine de tabir edilir. Rüyayı gören kişi bekar ve kendini rüyasında hamile olarak görmesi ise işlerinde başarı ve mevkiye ulaşacağı na yorumlanır.Rüyada hamilelik görmek bir çok rüya yorumunda hayırlı bir habere yorumlanır ve erkek içinde kadın içinde rahat bir yaşamı sembolize etmektedir.

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Görmek; Dini rüya tabirlerinde ve rüya yorumlarında birinin hamile olduğunu görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında başarı ve mevkiye ulaşacağına tabir edilir.

Not; Rüyada çocuğunuzun hamile olduğunu görmeniz ise evladınızın rızkının ve bereketinin artacağına yorumlanır.

Rüyada Bebek Görmek Dini Rüya Yorumları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.