escort alanya

Rüyada “ Hamsi ” Görmek

Hamsi
Rüyada hamsi görmek neye delalet eder. Rüyada hamsi görmek İslami anlamı nedir? Rüyada hamsi diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Hamsi Görmek

Rüyada hamsi görmek; aile içine gelecek olan bol bereketli ve helal paranın olacağı ve hayırlı rızkların evinizi şenlendireceği ne ve aile içinde huzurun ve muhabbetin daim olacağına yorumlanır. Rüyasında hamsi balığı gören kimse şifa bulur hastalıklardan, tüm sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulur. Bu rüya aynı zaman da rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan pek çok güzel gelişmeye ve güzel haberlere delalet eder.

Rüyada Hamsi Satmak

Rüyada hamsi satmak; rüyayı gören kimsenin aslı olmayan sadece hayalden ibret olan planlar kurduğuna fakat bu düşüncelerinden kısa zaman da vazgeçip gerçeği göreceğine planlarını da buna göre yapacağına  gerçekleşmesi mümkün olmayan hayallerin peşini bırakacağına yorumlanır. Rüyada hamsi sattığını görmek aynı zaman da kişinin rızkının peşinde gideceğine, evine ve çocuklarına helal lokma yedireceğine, rızkının bol olacağına delalet eder.

Rüyada Hamsi Pişirmek

Rüyada hamsi pişirmek; genel olarak hayra kısmete işaret eden balık rüyası olumlu güzel olayları işaret ettiği gibi bazen de olumsuz rüya sembollerini de içerebilir. Rüyasında hamsi pişirdiğini gören kimse başını sıkıntı ve belalardan kurtaramaz, yaptığı her işte büyük maddi kayıplar verir ve yakasını hastalıklar bırakmaz.

Rüyada Hamsi Yediğini Görmek

Rüyada hamsi yediğini görmek; çok iyi bir rüya olup iyiliği, güzelliği, hayrı ve bolluğa ermeyi işaret eder. Rüyayı gören kimsenin hayatının her noktasında şansının ve kısmetinin açık olacağına, girdiği her işte büyük mutluluklar ve kazançlar elde edeceğine, hayırlı kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Hamsi Balığı Temizlemek

Rüyada hamsi balığı temizlemek; kişinin özel hayatı ile ilgili olup hane içinde yaşadığı sorunlarına ve mutluluklarına işaret eder. Rüyayı gören kimse eğer evli değilse de kendisi için çok doğru olacak ve mutlu olmasını sağlayacak bir sevgili bulacaktır.

Rüyada Hamsi Almak

Rüyada hamsi almak; rüya sahibinin işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yüksek mevki ve makamlara erişeceğine, farklı mekanlarda bulunup farklı kişiler ile bir araya geleceğine, ailesiyle birlikte kısa süreli eğlenceli tatile çıkacaklarına yorumlanır. Rüyasında hamsi alan bir kimse yakın zaman da ün salacak ve herkes kendisine iş yaptırmak için bir biri ile yarışacak demektir.

Rüyada Çiğ Hamsi Yemek

Rüyada çiğ hamsi yemek; kendimizi sosyal hissettiğimizi ve çevremizdeki insanlarla uyum içinde olduğumuzu gösterir. Balık yediğinizi  gördüyseniz, sezgileriniz güçleniyor ve iç dünyanızın derinliklerine ulaşıyorsunuz demektir. İçinizden gelen sese kulak vermelisiniz, sizi yanıltmayacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.