Rüyada “ Hamur ” Görmek

Hamur
Rüyada hamur görmek , kolay işlere, yakın bir gelecekte rahatlığa kavuşmaya, zindanda bulunan bir kimsenin veya hamile bir kadının kurtulmasına işaret eder.

Rüyada Hamur Görmek; Rüyada hamur görmek , kolay işlere, yakın bir gelecekte rahatlığa kavuşmaya, zindanda bulunan bir kimsenin veya hamile bir kadının kurtulmasına işaret eder. Hamur, elde edilecek maldır. Bir kimse rüyada evinde hamur görse, yaptığı ticaretten mal kazanır. Hamurun ekşidiğini ve kabından dışarı taştığını gören kimse, ticaretinde zarar eder. Hamur yoğurduğunu gören kimseye, misafir gelir. Rüyada hamur görmek iki farklı şekilde yorumlanır.Buğday unundan mayalanmış hamur, çok mal ve menfaattir. Fakat buğday unundan yoğrulmuş hamur mayasız sa, iyi değildir.Ünlü rüya alimimiz İbn i Sirine göre rüyada hamur görmek, akrabaya kavuşmak veya yolculuktan fayda sağlamaktır.

Rüyada Hamur Açtığını Görmek; Rüyada  hamur açmak fayda bulmaya ve hayır görmeye delalet eder. Her rüya sahibi için iyiye işaret eder. Rüya sahibi sıkıntıda ise feraha kavuşur, işsizse iş sahibi olur, evlat sahibi olmak istiyorsa çocukları olur, bekarsa ve evlenmek istiyorsa evliliklerin en güzelini yapar ve mutlu olur, sevdiğinden uzaksa tez zamanda sevdiğine kavuşur. İşleri kötüyse açılır, içinden çıkılmayacak sorunları varsa sorunlarına çözüm bulur. Rüyada hamur açmak, her rüya sahibi için dertlerden kurtulmaya ve mutluluk bulmaya delalet eder.

Rüyada Hamur Yoğurmak; Rüyada hamur yoğurmak çalışkan, güvenilir, hırslı ve dürüst bir kişiye ve onun sahip olacağı helal dünya malına işaret eder. Rüya sahibinin alın teri ile çalışarak kazandıklarını, Allah’ın kendisine gönül rahatlığı, sağlık ve huzur ile yemeyi nasip edeceği anlamına gelir. Makbul yollardan, çalışmasının hakkını vererek ve işini layığı ile yaparak gelir ve mal edinmiş bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda konuk olarak değerlendirilir.Rüyada Hamur Yoğurmak hırslı ve azimli olan bir kişiye ve onun hiçbir zaman işsiz kalmayacağına ve kendine olan inancı sayesinde başarısızlığa uğramayacağına rivayet edilir.

Rüyada Hamur Mayalamak; Rüyada hamur mayalamak başkalarından alınan para ile girişimci olmak anlamına gelir. Kişi yakınlarından, dostlarından ya da akrabalarından aldığı maddi destek sayesinde bir iş kurma girişiminde bulunacak demektir.

Rüyada Hamur Kızartmak; Rüyada hamur kızartmak  ağır sorumluluk altına girmeye, üzerinize büyük bir yükün binmesine, maddi zorluklara delalet eder. Rüyada hamur kızartmak kişinin elde edeceği helal bir kazanca işarettir. Rüyasında bol miktarda hamur kızartan kişi, büyük bir mal elde eder, mirasa konar veya maddi açıdan güzel ve hayırlı olaylar yaşar.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.