Rüyada “ Hapishane ” Görmek

Hapishane
Rüyada hapis görmek içinde olduğunuz sorunlardan kurtulacağınıza ve eninde sonunda dertlerinizden kurtulup, mutluluğa kavuşacağınıza işaret eder. Olumsuz yorum olarak düşmanlığını göstermeyen insana, kötülük görülmesine, sağlığın kötüleşeceğine, ticari sorunlara işaret eder.

Rüyada Hapis Görmek; Rüyada hapis görmek  içinde olduğunuz sorunlardan kurtulacağınıza ve eninde sonunda dertlerinizden kurtulup, mutluluğa kavuşacağınıza işaret eder. Rüyasında hapishaneden kurtulup, toplumla kaynaştığını görmek, sevindirici bir haberin sizi bulması için uzun bir zamana ihtiyacın olmadığına işaret eder. Rüyada hapis görmek aynı zamanda günlük işlerinizde bir türlü ayak uyduramama, sürekli uğursuzluğun peşinizden ayrılmadığı ve sürekli sizi huzursuz edip bir türlü mutlu olamayacağınız ile de ifade edilmektedir. Rüyada hapishane görmek, pek hayra yorulan bir durum değildir.

Rüyada Hapishane Görmek; Rüyada hapishane görmek rüyada görülen hapishane dini hapishane olursa rüya sahibinin borçla mahkum edilmesine, eğer siyasi olursa, kötülük veya nifak sebebiyle meydana gelecek üzüntü, keder ve şiddete, meçhul hapishane dünyaya delalet eder.
rüyada hapishane görmek şiddetli ve meşakkatli hanıma, şiddet ve meşakkate sebep olan şeylere sükut etmeye ve manasız söz söylemekten dilini menetmeye, düşman tarafından meydana gelecek hileye delalet eder.  Bir kimsenin rüyasında herhangi bir suçtan dolayı hapishaneye girdiğini görmesi; o kimsenin ömrünün uzunluğuna ve dostları ile bir araya geleceğine, bir kimsenin rüyasında bilinmeyen bir sebepten dolayı hapishaneyi tercih ettiğini görmesi; o kimsenin kendisini günah işlemekten koruyacağına delalet eder.

Rüyada Hapishaneden Kaçmak; Rüyada hapishaneden kaçmak  mutluluğa, yüksek mevkiye ulaşacağına, imrenilen bir başarıya, yakında alınacak mutlu edici haber almaya, sosyal yaşamda muvaffakıyete, alın teriyle elde edilen paraya, yüksek talihe, hayırlı uğraşlara gireceğine, duygusal yükü bulunan dosttan uzaklaşmaya, maddiyata gelecek artışa, emniyetli yaşamaya delalettir. Rüyada hapishaneden kaçmak bir diğer yoruma göre de merhametsiz bir yöneticiye, maddi zorluğa, mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, kıymet kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Hapishanede Yatmak; Rüyada hapishanede yatmak iyi bir geleceğe, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, bol kazanca, iyi günlere, zengin yabancıya, huzur bulmaya, paranın hayırlı olacağına, planların hayata geçeceğine, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, getirili iş içinde bulunacağına, manevi yükü olan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya delalettir.

Rüyada Hapishaneye Düştüğünü Görmek; Rüyada hapishaneye düştüğünü görmek rüyasında hapishaneye belirli bir suçtan dolayı düştüğünü görmek, şuanda çalıştığı işinden kovulacağı yahut devlet dairesinde memur ise o memuriyetinden atılacağı ile tabir edilir. Eğer hapisten çıktığı gören biri için hayatında yeni başlangıçların olabileceğini, mutluluk kapısını çalması an meselesi olduğuna işarettir. Rüyasında hapishaneye düşüp ve odasına pencereden giren bir ışık görse, yahut hapishanede yatarken hapishane duvarlarının olmayıp baktığı yerin gökyüzü ile yıldızlarla dolu olduğunu görenin, hapishaneden kurtulacağına yahut almış olduğu cezasının hafifleyeceğine delalet eder. Bazı rüya tabirciler ine göre rüyada hapis yatmak, Allah katında kabul olmuş bir duası ile ilişkilendirilmektedir. 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.