Rüyada “ Hapse Girdiğini ” Görmek

Hapse Girdiğini
Rüyada hapse girdiğini görmek, kişinin sağlığına dikkat ettiği ve düzenli bir yaşamı olduğu sürece uzun ve sağlıklı bir ömrü olmasına işaret eder.
Etiketler:

Rüyada hapse girdiğini görmek, kişinin sağlığına dikkat ettiği ve düzenli bir yaşamı olduğu sürece uzun ve sağlıklı bir ömrü olmasına işaret eder. Gören kişi farklı anlamlar barındıran bu rüya, uzun süredir kendisinden haber alınamayan bir dost ile karşılaşmaya delalet eder. Düş sahibinin makbul işler ve salih amellere yönelmesi olarak da rivayet edilir. Alimler bu rüyayı bazen de şer olarak tabir etmişlerdir. Görülen bu rüya, zorlu ve sıkıntılı bir dönemin varlığına, iş ve sosyal yaşamdaki engellemelere yormuşlardır. Bazen de borçlanmaya, hoş olmayan davranışlara maruz kalmaya yorulur. Bunun içindir ki gören kişinin günlük yaşamında ki durumu da rüya tabiri için rol oynar. Bu rüyanın esrarı yakın bir zaman içerisinde yüzleşmek durumunda kalacağınız zorluklar yaşanacağını bildirir. Rüyada hapse girmek ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızın tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Hapse Girdiğini Görmek Nedir

Rüyada hapse girdiğini görmek, başarılarınızın önünde engel olacak durumlara, bedenen ve ruhen meşakkatler yaşamaya delalet eder. Bazen de kişinin özlem duyduğu biri ile görüşeceğine yorumlanır. Rüyada hapse girmek ve ağlamak, yaşamınız ile ilgili sabır göstermeniz gereken durumları bildirir. Gören kişinin haksız yere suçlanabileceğine, asılsız ithamlarda bulunulacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Eşinin Hapse Girdiğini Görmek

Rüyada eşinin hapse girdiğini görmek, kişinin ne yapacağını bilmez bir durumda kalmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya yaşanan bir olumsuzluk karşısında adeta eliniz ayağınızın kilitleneceği ne delalet eder. Rüyada kardeşinin hapse girdiğini görmek, düş sahibinin ailesinin karşılaşacağı sorunları bildirir. Gören kişi için çevresine karşı ailesini savunmak durumunda kalacağını gösterir. Rüyada babamın cezaevine girdiğini görmek, gam ve keder yaşamaya, uzun süreli problemlerin varlığına tabir edilir. Baba aile reisi sayıldığından böle bir rüya görmek, aile dirliğinin zarar görebileceğine yorumlanır. Rüyada sevgilisinin hapse girdiğini görmek, rüya sahibinin içindeki şüphe ve kuruntulara yorulur. Kişi rüyasında sevdiği kişinin cezaevine girdiğini görmesi, sevdiği kişi hakkındaki bir olumsuzluk karşısında elinden bir şeyin gelmeyeceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Birini Hapiste Görmek

Rüyada birini hapiste görmek, rüya sahibinin yaşamı ile ilgili bir dönüm noktası yaşadığına işaret eder. Bu süreçte yaşamını etkileyecek kararlar alacağına, fakat verdiği kararların acelece verilip hataya düşmeye delalet eder. Rüyada cezaevine ziyarete gitmek, zorda kalan birine maddi ve manevi anlamda destek vermeye yorumlanır. Rüyada hapishaneye görüşe gitmek, size umut bağlayan, yardım bekleyen birine gerekli vefayı göstermek olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.