escort alanya

Rüyada “ Harabe Ev ” Görmek

Harabe Ev
Rüyada harabe ev görmek rüya sahibinin duygusal hayatını ve manevi huzurunu bozacak kadar kötü bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir. pek iyi yorumlanmaz. Evinde türlü sıkıntı, bela ortaya çıkar.

Rüyada Harabe Görmek

Rüyada harabe görmek; rüya sahibinin büyük bir felakete uğrayıp maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekeceğine, hane içinde bir yakınını kaybedeceğine, işlerinin alt üst olup bir türlü rahata kavuşamayacağına, ayrılık, boşanma, yangın gibi sıkıntılar çekeceğine bir türlü huzuru ve mutluluğu göremeyip yaşayamayacağına yorumlanır. Harabe rüyaları farklı şekilde yorumlanır sa  iki farklı şekilde de anlatılır? Harabede olduğunu gören kimsenin bütün ümidi yok olur. Kısmeti kapanır. Evinde türlü sıkıntı, bela ortaya çıkar. Harabeden çıkan kimse, sıkıntıları aşmış karanlıkları geride bırakmış demektir. Yeni bir hayata başlamak anlamındadır.

Rüyada Harabe Ev Görmek

Rüyada harabe ev görmek; hayra iyiliğe yorumlamaz. Genellikle rüya sahibinin mutsuz olacağına çok sevdiği aşık olduğu bir kimseden karşılık alamayacağına, kendi iç dünyasına çekilip sessizliğe bürüneceğine yorumlanırken bu rüya evli kimseler içinde boşanmaya, sevgili olan kişiler için ayrılmaya kişinin iş yerinde beklediği umduğu başarıyı elde edememesine yorumlanır. Rüyada harabe ev görmek, kişinin tüm planların bozulması ve hevesinin kırılmasına da işaret eder. Büyük hayal kırıklıkları, artan borçlar ve huzursuzluk anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Harabe Evden Çıkmak

Rüyada harabe evden çıkmak; rüyasında harabe bir evden çıktığını gören bir kimse tüm dert ve sıkıntılarından kurtulur çektiği sıkıntıları geride bırakır, ailesiyle birlikte eski huzurlu mutlu günlerine kavuşur. Bu rüyayı gören kimseler aynı zaman da ilişkilerinde yaşadıkları ayrılıkları son bulur, borçlarından kurtulur, feraha erer, yaşadığı uğursuzluklar ve şansızlıklar son bulur. Harabe evden çıktığını gören kimse kişinin bambaşka bir hayata adım atacağını, evini, işini, çevresini değiştireceğini ve hayallerine uygun bir hayat tarzı benimseyeceğini gösterir. Eğer bu harabeden çıkamazsa hayatında her şey alt üst olur ve asla düzelmez.

Rüyada Harabe Cami Görmek

Rüyada harabe cami görmek; rüyayı gören kimsenin hanesine sürekli girip çıkan bir kimsenin yaptığı dedikodular yüzünden huzursuz olup ailesiyle sorunlar yaşayacağına, kişinin dini inancının zayıflığına, batıl inançlı şeytanın yolunda ilerleyen Allah’ın günah sayıp haram gördüğü yasakları yapacağına ve insanlar arasında davranışları ve hareketleriyle sevilmeyen bir kişi olup toplum tarafından dışlanan kişi olarak görüleceğine yorumlanır. Rüyada harabe cami görmek bazen de olumlu bakıldığın da güç sahibi olmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hoşsohbet genç kişiye, mutluluğu bulmaya, hayırlı işler yapacağına, yetenekli bir kimseye, paranın bereketli olacağına, refah dolu  yarınlara, hayırlı evlada işaret eder.

Rüyada Harabe Okul Görmek

Rüyada harabe okul görmek; diğer yorumlarda da anlatıldığı gibi harabe okul rüyası da kısmetsizlik, şansızlık, maddi huzursuzluğa ermek ve hane içinde ayrılık olarak yorumlanır. Rüyada görülen harabe okul kişinin hanesinde büyük felaketler yaşanacağını, geçim sıkıntısı, ayrılık, boşanma veya yangın gibi durumların yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen harabe okul aynı zaman da zalim bir akrabaya, hoşnutsuz bir duruma gelmeye, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, fena niyetli akrabaya tarafından zarar görmeye işaret eder.

Rüyada Harabeden Kaçmak

Rüyada harabeden kaçmak; rüya sahibinin tüm sıkıntı ve sorunlarından tek tek kurtulacağına, işlerinin eski düzene kavuşup maddi yönden rahata ereceğine, hanesiyle olan ayrılıkların son bulacağına, istediği tüm dileklerine kavuşacağına yakın gördüğü bir kimseden maddi ve manevi anlamda destek göreceğine işaret eder. Rüyada harabeden kaçmak aynı zaman da kuracağı yeni iş ya da taşınacağı yeni bir şehirde iyi dostlar edineceğine bu kararı aldığına onu pişman etmeyecek bir hayata yelken açacağına işarettir.

Rüyada Yıkık Görmek

Rüyada yıkık görmek; rüyayı gören kişinin üzülmesi, yas tutması, gam ve kedere düşmesi anlamına gelir ve şanssızlık olarak kabul edilir. Bu rüya bilhassa hane içinde yaşanacak olan sorunlara yorulur ve bu sorunların bazen dışarıdan gelecek bir haber ile tüm aile bireylerini üzeceği şeklinde yorumlanırken bazen de hane içinde aile fertleri arasında baş gösterecek problemler olabileceğine işaret eder.

Rüyada Yıkık Ev Görmek

Rüyada yıkık ev görmek; rüyayı gören kişinin üzülmesi, yas tutması, gam ve kedere düşmesi anlamına gelir ve şanssızlık olarak kabul edilir. Bu rüya bilhassa hane içinde yaşanacak olan sorunlara yorulur ve bu sorunların bazen dışarıdan gelecek bir haber ile tüm aile bireylerini üzeceği şeklinde yorumlanırken bazen de hane içinde aile fertleri arasında baş gösterecek problemler olabileceğine işaret eder.

Rüyada Yıkık Evi Tamir Etmek

Rüyada yıkık evi tamir etmek; maddi sıkıntılar çeken kişilerin sıkıntılarından ve sorunlarından  kurtulup rahata ereceklerine yeni bir işe girip bu işte mevki olarak yükseleceklerine yaptığı başarılar sayesinde yüksek makamlara ereceklerine aldığı kararlarda duygularıyla değil mantıklarıyla harekat edeceklerine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Elif can ünaldı dedi ki:

    Merhaba hocam iyi akşamlar rüyamda köydeki eski yıkık harebe evimizi gördüm annemle birlikte evde temizlik yapıyorduk ev eski hali gibi yepyeniydi. Bir ara hastalıktan vefat eden kardeşimin devam gördüm bahçede odun kiriyordum rüyamı yorumlarmısınız

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Elif hanım rüyada yıkık harabe ev görmek, Yıkık sembolü ne şekilde olursa olsun kişinin yaşayacağı ruhsal sorunlara, ayrılıklara, hane içinde yaşanan çatışmalara ve maddi sıkıntılar olarak işaret edilir. Rüyada iş yerinin ya da bir evin harabeye dönmüş olduğunu görmek, kişinin işini kaybedeceğine, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine yorumlanır. Yıkık evi temizlemek, işsizlik ve parasızlık anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin çektiği maddi sıkıntıların son bulacağına yakın gördüğü bir arkadaşından aldığı maddi destek sayesinde kendini toparlayıp az da olsa rahata ereceğine kendine küçükte olsa bir dükkan açacağına yorumlanır. Ölmüş bir yakınınızı görmeniz ise kıs metlere, güzel dostluklara, maddi bolluğa işaret eden hayırlı bir rüyadır.