Rüyada “ Harabe ” Görmek

Harabe
Rüyada harabe görmek rüya sahibinin duygusal hayatını ve manevi huzurunu bozacak kadar kötü bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir. pek iyi yorumlanmaz. Evinde türlü sıkıntı, bela ortaya çıkar.

Rüyada Harabe Görmek; Rüyada harabe görmek  rüya sahibinin duygusal hayatını ve manevi huzurunu bozacak kadar kötü bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir.  pek iyi yorumlanmaz. Rüyada harabe görmek; harabe rüyaları iki farklı şekilde yorumlanır. Harabede olduğunu gören kimsenin bütün ümidi yok olur. Kısmeti kapanır. Evinde türlü sıkıntı, bela ortaya çıkar. Harabeden çıkan kimse, sıkıntıları aşmış karanlıkları geride bırakmış demektir. Yeni bir hayata başlamak anlamındadır.

Rüyada Harabe Ev Görmek; Rüyada harabe ev görmek  iyiye yorulmaz ve genellikle kişinin duygusal yaşamında sorunlar çıkmasına yorumlanır. Evli olanların boşanmasına, sevgili olanların ise ayrılmalarına yorulur. Rüyada harabe ev görmek, kişinin tüm planların bozulması ve hevesinin kırılmasına da işaret eder. Büyük hayal kırıklıkları, artan borçlar ve huzursuzluk anlamlarına da gelmektedir. Rüyada harabe ev gören kişinin başı beladan kurtulmaz ve uğursuzluk yakasını bırakmaz. Rüyada Harabe Görmek kişinin hanesinde büyük felaketler yaşanacağını, geçim sıkıntısı, ayrılık, boşanma veya yangın gibi durumların yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Harabe Bir Yer Görmek; Rüyada harabe bir yer görmek gurbetten haber veya bilgi almaya, uzaktaki bir akrabanıza kavuşmaya ve bir araya gelmeye ve nasihate  ihtiyacınız olduğuna işarettir. Bir görüşe göre de harabe bir yer görmek arzularınıza da kavuşacağınıza delalettir.

Rüyada Harabeden Çıkmak; Rüyada harabeden çıkmak rüya sahibinin rahat edeceği, sağlığını, neşesini ve huzurunu geri kazanacağı anlamına gelir. Kişi, sorunlarından, kafa karışıklığından yaşadığı belirsizliklerden kurtulacak, kendisi adına en iyi kararları alacak ve güzel günlere kavuşacak demektir. Rüyada harabeden çıkmak  rüyası gelecek için bir işaret olmak zorunda değil.  Gündelik yaşantıda çok düşünülen şeyler hakkında rüya görmek normaldir.

Rüyada Yıkık Görmek; Rüyada yıkık görmek rüyayı gören kişinin üzülmesi, yas tutması, gam ve kedere düşmesi anlamına gelir ve şanssızlık olarak kabul edilir. Bu rüya bilhassa hane içinde yaşanacak olan sorunlara yorulur ve bu sorunların bazen dışarıdan gelecek bir haber ile tüm aile bireylerini üzeceği şeklinde yorumlanırken bazen de hane içinde aile fertleri arasında baş gösterecek problemler olabileceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.