Rüyada “ Hasta ” Görmek

Hasta
Sevil Yağlı Rüya yorumu; Rüyada hasta görmek, rüyada hasta bakmak, rüyada hasta olmak, rüyada salgın hastalık görmek, rüyada ameliyat olmak, rüyada hastahane görmek, rüyada ateşli hastalık görmek nedir.

Rüyada Hasta Görmek; Rüyada hasta görmek her zaman için hayırlı bir habere ve iyiliklere yorumlanmaktadır. Hastalık bazı haberleri almanıza ve uzun zamandır beklediğiniz bazı şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Rüyada hastalık görmek her zaman için olumlu bir şekilde yorumlanır.

Rüyada Hasta Olmak; Rüyada hasta olduğunu görmek başarılara, işinde terfi almaya, hayatın zaferlerle ve ardından gelecek olan mutluluklarla dolmasına tabir edilir. Rüyada hasta olmak, hayır bulmaya vesile olacak olaylara ve kişilere delalet eder.

Rüyada Ateşli Hastalık Görmek; Rüyada ateşli hastalık görmek genel olarak devlet tarafından yaşanılacak büyük bir üzüntüye sıkıntıya ve sorunlara delalettir. Dolayısıyla devlet tarafından yaşanılacak ve uzun süre etkilerinden çıkılmayacak önemli bir sorun olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Salgın Hastalık Görmek; Rüyada salgın hastalık görmek rüyasında salgın bir hastalık olduğunu gören kişinin işleri istenildiği gibi yolunda gitmeyecektir. Büyük bir geçim sıkıntısı yaşayacak olan rüya sahibi için salgın hastalık görmek pek hayra yorumlanmaz.

Rüyada Hastalığın Uzamasını Görmek; Rüyada hastalığın uzamasını görmek yakın zaman içerisinde öleceği ancak öldükten sonra Allah’a hayırlı bir şekilde kavuşacağı şeklinde yorumlamalar yapılmaktadır. Bu şekilde öldükten sonra kişinin amel defterinin silineceği ve ahrette rahat ve huzurlu bir yaşam süreceği söylenmektedir.

Rüyada Muhtelif Hastalıklar Görmek; Rüyada muhalif hastalık görmek ibadet eksikliğine işarettir. İbadetlerini tam olarak yerine getirmeyen çeşitli durumlarda aksatan ya da önemsemeyen kişiler tarafından görülebilen bu rüyalar ibadetlerin tamamlanması ve bir düzene sokulması açısından önemli bir işaret niteliğindedir.

Rüyada Hastahane Görmek; Rüyada hastahane görmek işlemiş olduğunuz günahların affedileceğine, fiziksel ya da ruhi açıdan gelişme kaydedeceğinize delalet eder. Hastahaneye girdiğini gören, şehit olarak vefat eder.

Rüyada Ağrısız Hastalık Görmek;Rüyada ağrısız hastalık görmek iyi değildir. Çünkü dinde fesada işarettir. Hasta olup kısa zamanda iyileştiğini gören, hasta ise iyileşir. Hastalığı geçip hemen evinden dışarıya çıktığını gören vefat eder.

Rüyada Annesini Hasta Görmek; Rüyada annesini hasta görmek  hayali kurulan bir eşe, huzurlu bir hayatı olacağına, iyi gelire, malın bereketli olmasına, zorluk çekmeden elde edilen servete işarettir.

Rüyada Babasını Hasta Görmek; Rüyada babasını hasta görmek bir kişi rüyasında çok sevdiği babasının hasta olduğunu görürse bu durumda kendisinin acı ve üzüntü çekeceğine genel olarak büyük bir baş ağrısı yaşayacağına işarettir. . Bu tür rüyalar hayra ve güzelliğe yorumlanma maktadır.

Rüyada Hasta Kadın Görmek; Rüyada hasta kadın görmek elinden her iş gelen bir kimseye, eşiyle refah içinde geçecek ömre, uzun ömre, mala gelecek bolluğa, maddi zorluklardan uzak durmaya, huzur bulmaya işarettir.

Rüyada Hasta Birisini Görmek; Rüyada hasta birini görmek  akrabalardan uzak kılınmayı, yalnız yaşamayı ifade eder. Fakat müspet yorumlayan alimlere göre de akrabalık ilişkilerindeki düzeni, hasta ziyaretinin dindeki önemini ifade eder.

Rüyada Hasta Birine Bakmak; Rüyada hasta birine baktığını görmek hasta birine bakan kişinin Allah (c.c.) korkusu olduğuna, yaşlılara ve hastalara hürmet gösterdiğine ve cennetten bir köşk kazandığına işarettir.

Rüyada Hasta Birini Dövmek; Rüyada hasta birini dövmek kişinin içinde ne Allah (c.c.) sevgisi, ne de insan sevgisi kalmamıştır. Bu kişinin kalbi mühürlenmiştir. Sadece kendini düşünen, aileye, akrabaya, yaşlıya, hastaya hürmet etmeyen, hayatını ziyan eden kaybetmiş bir insandır.

Rüyada Ameliyat Olmak; Rüyada ameliyat olduğunu görmek rüya sahibi için rahata ermek, mutluluk bulmak, keyif sürmek ve hayırlı olaylar yaşamak anlamına gelir. Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sıkıntıları, dertleri ve çektiği çileler biter ve bu sayede de yüzü güler.

Rüyada Kanser Olmak; Rüyasında kanser olduğunu görmek kanser olduğunu gören  kişi, gözlerini uzaklara dikip, uzun uzun düşüneceği, dalıp dalıp gideceği bir maraz yaşayacak demektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.