Rüyada “ Hasta Kadın Görmek ” Görmek

Hasta Kadın Görmek
Rüyada hasta kadın görmek neye delalet eder. Rüyada hasta kadın görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada hasta kadın görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Hasta Kadın Görmek

Rüyada hasta kadın görmek; elinden her iş gelen bir kimseye, eşiyle refah içinde geçecek ömre, uzun ömre, mala gelecek bolluğa, maddi zorluklardan uzak durmaya, huzur bulmaya işarettir. Rüyada hasta kadın görmek, aynı zaman da eşiyle refah içinde geçecek ömre, uzun ömre, mala gelecek bolluğa, maddi zorluklardan uzak durmaya, huzur bulmaya, planların hayata geçeceğine, emniyetli yaşamaya, alın teriyle elde edilen nimete, üne kavuşulacağına yorumlanır. Rüyada hasta kadın görmek, olumsuz olarak ifade edildiğinde kişinin mal kaybı yaşayacağına, ailesiyle istenmeyen olayların içine düşeceğine, iş ortamında huzurunun kaçmasına sebep olacak bir takım insanlarla tartışma haline gireceğine tabir edilir.

 Rüyada hasta kadın görmek; rüyada görülen hasta kimse cinsiyetine bakılmaksızın  her zaman hayırlı ve kısmetli, iyilikleri işaret eden rüya tabiridir. Rüya yorumları hastalıkla görülen rüyaların genelde hayra yorumlandığını, güzellikleri içerdiğini işaret eder.  Eğer rüyayı gören kişi hastaysa yakın zamanda iyileşerek sağlığına kavuşacağına işarettir. Ancak rüyayı gören kişi zaten sağlıklıysa genel olarak hayatına bundan sonra da sağlıklı bir şekilde devam edecektir.

Rüyada Hasta Kadını Ziyaret Etmek Görmek

Rüyada hasta kadını ziyaret etmek görmek; bu rüya kişinin rüyayı gördüğü hasta olan kişiye olan yakınlığına bağlı olarak farklı şekillerde dile getirilir. Rüyada ziyaret ettiğiniz kişi kan bağınız olan yakın bir akrabanız sa bu kişinin maddi anlamda sıkıntıya düşüp sizden yardım eli beklediğine, ziyaret ettiğiniz kadın tanımadığınız yabancı bir kimse ise bu da gönülden, içinizden gelerek yapacağınız hayır amaçlı bağışa, yardıma muhtaç kimselere el uzatmaya, manevi anlamda kişinin huzura ermesine sebep verecek güzellikleri yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Hasta Kadına Bakmak Görmek

Rüyada hasta kadına baktığını görmek; ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmeye, elini daldan budaktan sakınmayan gözü kara insanlara, mevki ve makam yönünden yükselmeyi amaçlayıp alın teri dökerek emek harcamaya, aldığı kararlar ve yaptığı işler de duygularıyla değil mantığıyla hareket etmeye, eli açık banker insanlara yorumlanır. Rüyada hasta birisine baktığını görmek, aynı zaman da sıkıntılarının sonunda hasret duyduğu saygınlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı servete, anlayışlı genç akrabaya, kötü huylu bir kimse eliyle fenalık görmeye, büyük mevkiye yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Hasta Kadına Yardım Etmek Görmek

Rüyada hasta kadına yardım etmek görmek; hasta birine yardım elini uzatan  kişinin Allah (c.c.) korkusu olduğuna, yaşlılara ve hastalara hürmet gösterdiğine ve cennetten bir köşk kazandığına işarettir. Bu rüyayı gören kimseler maddi ve manevi çıkarlarını gözetmeksizin ihtiyaç sahibi kimselere elini uzatmaktan çekinmeyen, yaptığı yardımlar la ve sevecen tavırlarıyla insanların gönlünde taht kuran, hanesine helal lokma götürerek evinde huzurun ve bereketin her daim olmasını sağlayan kimselere işaret edilir.

Rüyada Hasta Kadının İyileştiğini Görmek

Rüyada hasta kadının iyileştiğini görmek; rüyayı gören kimsenin çektiği sıkıntıların son bularak rahata ereceğine, maddi olarak yaptığı yatırımların ilerde büyük kazanç sağlamasına sebep vereceğine, geçmişte yaşadığı bir takım tatsız olayların son bularak kişinin ailesi ve sevdikleriyle olan bağlarının yeniden filizleneceğine yorumlanırken bu rüya aynı zaman da rüya sahibi için yakında alacağı müjdeli habere, arzularına kavuşmaya, ailesiyle birlikte hayırlı yolculuğa çıkmaya delalet edilir. Rüyada hasta bir kimsenin iyileştiğini görmek, bazen de kişinin alacağı güzel haberler karşısında mutlu olup huzurunun artacağına, karşısına çıkan problemleri tek tek çözerek kafasında yer edinmiş düşüncelerden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Hasta Kadının Öldüğünü Görmek

Rüyada hasta kadının öldüğünü görmek; olumsuz olduğu kadar olumlu güzel olaylara da işaret edilen bu rüya kişinin geçmişte yaşadığı sıkıntıların sona erip hayatına yönelik tüm kötülükleri bir kenara atacağına, ailesine ve sevdiklerine olan bağlılığını arttırarak kendisini her yönden affettirmeye çalışacağına, iş hayatına kendisini tekrar adayarak yarım bıraktığı tüm güzellikleri tekrar toparlamaya çalışacağına işaret edilir. Görülen bu rüya aynı zaman da kişinin inancına olan zayıflığına, kurana ve imana duyduğu eksikliğe, şeytanın kötülüklerine boyun eğme olarak ta tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.