escort alanya

Rüyada “ Hastahane ” Görmek

Hastahane
Rüyada hastahane görmek işlemiş olduğunuz günahların affedileceğine, fiziksel ya da ruhi açıdan gelişme kaydedeceğinize delalet eder. Hastahaneye girdiğini gören, şehit olarak vefat eder.

Rüyada Hastahane Görmek; Rüyada hastahane görmek yapmış olduğunuz, işlemiş olduğunuz günahların affedileceğine, fiziksel ya da ruhi açıdan gelişme kaydedeceğinize delalet eder. Hastahaneye girdiğini gören, şehit olarak vefat eder. Başka bir görüşe göre, hastaneye görmek günahların affına ve Hakkın kullarına karşı yumuşaklıkla davranmaya işarettir. Hastahanede hastalara verilen yemekten yediğini görmek, sağlam adamın hasta olacağına, hasta ise öleceğine veya iyileşip hastaneden çıkacağına işarettir. Rüyada hastahaneyi güzel ve süslü görmek, halkın işinin yolunda olduğuna, hastaları iyi bir halde görmek, herkesin iyiliğine, hastaları ağır görmek, memleketin ve halkın sıkıntı içinde bulunduğuna işaret eder. Bir kimse rüyada kendisini hastalarla beraber akıl hastahanesinde veya delilerle beraber bir arada bulunduğunu görse hapse atılmasına işaret eder. Eğer bu rüyayı gören sağlamsa, hastalanır, eğer hastaysa, hastalığı uzar. Bazende rüyada hastahane görmek fakir için erişeceği genişlik, kolaylık ve rahatlığa kavuşmasıyla insanlardan bir şey istememesine işaret eder. Bazen de akıl hastahanesi görmek, oyun yerlerine, karmakarışık seslere, batıl ve manasız kelimelere, malın elden gitmesine ve çoluk çocuğundan ayrılmaya işaret eder. Ünlü rüya alimimiz Cafer-i Sadık hastahane görmek şu şekillerde yorumlamıştır. Alim, hakim, hakim(*), rahat, şifa akıl ve beden hastalığı, şehitlik mertebesi, hürriyet tir. Der.

Rüyada Hastahane Odası Görmek; Rüyada hastahane odası görmek bir kaç gün içinde alınacak sevindirici haber duymaya, yüksek ticari kazançlara, külfetsiz kazanılan paraya, sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, paranın bereketli olmasına, yüksek talihe, getirili atılımlar yapacağına, birikmiş mala, şana kavuşulacağına, Salih akrabaya, sağlığa işaret eder. Rüyada hastahane odası görmek  hoşnutsuz yorum olarak da sıhhatin tehlike altında olduğuna, iyi hali kaybetmeye, sırların açığa çıkacağına, iş kaynaklı üzüntüye, kötü bir problemle yüz yüze gelineceğine işaret eder. Ünlü rüya alimimiz İbn’i Şirine göre rüyada hastahane odası görmek  sağlıklı bir hayata, zorlukla ulaştığı beceriye, sıkıntı sonrasında umduğu mülke, ümitsizlikten sonra özlediği zafere delalet eder.

Rüyada Doktor Görmek; Rüyada doktor görmek rüya sahibi hasta ise şifa bulmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya, sağlıklı ise alim kimseye işarettir. Aynı zamanda askere gidecek delikanlıya, düşmana, rakibe yorumlanır. bir kadının Rüyada doktor görmesi hastalanacağına da yorumlanır. Rüyada doktor görmek, kimi yorumculara göre insanın annesi ile tabir edilir. Rüyada doktorun öldüğünü görmek, bu neden ile kişinin annesinin öleceği anlamı taşır. Rüyada bayan doktor görmek, sizin için vazgeçilmez olan bir bayandan alacağınız müjdeli ve sevindirici bir haber alacağınıza, gururunuzu onurunuzu okşayacak güzel sözler işiteceğin ize işaret eder. Rüyada doktor olduğunu görmek, başarı elde edip iş hayatında makam mevki sahibi olmaya, yükselmeye işaret eder.

Rüyada Hasta Görmek; Rüyada hasta görmek  iyiye delalet etmez. Hasta bir kimsenin rüyasında hasta olup kısa zamanda iyileştiğini görmesi; o kimsenin gerçekten iyileşeceğine, kişinin rüyasında hastalığından şifa bulup hemen evinden dışarı çıktığını görmesi; o kimsenin öleceğine delalet eder. Rüyanızda başınızın ağrıdığını görmeniz çok günah işlediğiniz, rüyanızda gözlerinizden rahatsız olduğunuzu veya gözlerinize ilaç damlattığımızı görmeniz  hayra ve iyiliğe, rüyanızda kulağınızın ağrıdığını görmeniz zarara uğraşacağınıza yorumlanır. Rüyanızda dilinizin ağrıdığını görmeniz yalan söylemek suretiyle günaha gireceğinize. Rüyanızda dişinizin ağrıdığını görmeniz kötü bir haberle karşılaşacağınıza. Rüyanızda vücudunuzun yanlarında ağrı olduğunu görmeniz; gönül kırıklığına uğraşacağınıza delaletle tabir olunur. Rüyada hastalık görülmesi fesada yorumlanır. Bir yoruma göre bir kimsenin rüyasında hastalığının uzadığını görmesi; o kimsenin kıyamet gününde Allah’a kötü bir halde kavuşacağına işaret eder.  Ünlü rüya alimlerimize göre hasta görmek İbn-i Sîrîn Bir kimsenin rüyasında ağrı duymaksızın hasta olduğunu görmesi; o kimsenin o sene içinde vefat edeceğine işarettir.  Cabiru’l Mağribi hasta görmek Kişinin rüyasında zayıf ve hasta olduğunu görmesi; o kişinin dini görevlerini yerine getirmede kusur ettiğine, üzerinde kul hakkı varsa sahibine vermesi lazım geldiğine işaret eder.

Rüyada Hastahane Temizlemek; Rüyada hastahane temizlemek  büyük güce ermeye, getirisi yüksek işler yapacağına, bol kısmete, ferahlamaya, ticari kazancı yüksek atılımlar gerçekleştireceğine, yakında alınacak hayırlı değişimlere, malın hayırlı olacağına, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, beceri sahibi bir insana, iş yerinde terfiye, merhametli akrabaya yorulur. Rüyada hastahane temizlemek kimi zaman da cimri bir kimseye, kıymet kaybetmeye, sıkıntılı yaşantıya, rahatının kaçacağına, kötülükten emin olmaya yorulur.

Rüyada Hastahane Koridoru Görmek; Rüyada hastahane koridoru görmek endişeye, sıkıntıya düşeceğinize ve bundan kurtulmanın yollarını bulmaya çalışacağınıza işarettir. Gelire gelecek berekete, feraha, iyi talihe, sağlıklı hayata, hayırlı işler yapacağına, planların gerçekleşeceğine, ulaşılan kuvvete ulaşmaya, istenilen bir mutluluğa, cömert insana, ticari kazancı yüksek iş yapacağına, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa delalet eder. Rüyada hastahane koridoru görmek ayrıca muhtaç duruma düşmeye, üzüntüden kurtulamamaya, sıkıntıya hayata, maddi zorluğa, rahatı yitirmeye yorumlanmaktadır

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.