Rüyada “ Havada Yürümek ” Görmek

Havada Yürümek
Rüyada havada yürümek, rüya sahibinin nefsine ve hırsına yorumlanmış olan bu rüya, alimler nazarında farklı şekillerde yorumlanmıştır.

Rüyada havada yürümek, rüya sahibinin nefsine ve hırsına yorumlanmış olan bu rüya, alimler nazarında farklı şekillerde yorumlanmıştır. Gören kişinin hayal dünyasında yaşadığına, gerçekleşmesi imkansız olan olaylar peşinde zaman harcamaya işaret eder. Tüm eleştiri ve uyarılara rağmen kişinin kendi bildiği yol üzerine olmasına, hata ve yanlışta ısrarcı olmasına delalet eder. Böyle devam eden düş sahibinin gerçek yaşamda önüne çıkan imkan ve fırsatları değerlendiremeyeceğine tabir edilir. Aynı zamanda gelişebilecek olumsuzluklar karşında önlem almada geç kalacağına, pişmanlık ve üzüntü yaşayacağına yorulur. Bazen de görülüş şekline göre hayra yorulan bu rüya, zor günler geçirmiş olan kişinin duyacağı bir haber yada yapacağı bir iş sayesinde rahata ereceğine yorumlanır. Kafasına taktığı, endişe içinde olduğu bir olay adeta kendiliğinden çözülmesi sonucu, feraha ermesi olarak da tabir olunur. Rüyada havada yürüdüğünü görmek, ile ilgili fark tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca rüyalarınızı yorumlanması için bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Havada Yürümek Diyanet

Rüyada havada yürümek diyanet yorumuna göre, kişinin duygu ve davranışları arasında kaldığına, ne yapacağını bilmez bir durumda olduğunu gösterir. Nefsani isteklere aldanarak günah ve hata içinde olmaya, olmayacak bir işte uğraş verip, hüsran yaşamaya yorulur. Bazı yorumculara göre ise, yaşanılan sorunlar yüzünden uzun süredir uhrevi sıkıntılar yaşayan düş sahibinin mutluluk duyacağı bir olay karşısında üzüntüsünün kaybolacağına yorumlanır.

Rüyada Havada Durmak

Rüyada havada durmak, gelecek adına kararsızlık içinde olmaya, korku ve endişe taşımaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya girişilen bir iş yada özel yaşamınıza dair bir konuda vereceğiniz bir kararda ikilemde kalındığına delalet eder. Atılan adımların iyi veya kötü sonuçlar doğuracağına karar verememeye tabir edilmiştir.

Rüyada Havada Uçmak

Rüyada havada uçmak, kibre ve kendini beğenmek olarak yorumlanmıştır. Allah’ın verdiği imkanlar sayesinde rahat bir yaşam süren düş sahibinin hırsına yenik düşmesine, kibirli davranışlar sergilediğine işaret eder. Gören kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine, böyle davranır ise, zor günlerin yakın olduğunu gösterir.

Rüyada Havadan Düştüğünü Görmek

Rüyada havadan düştüğünü görmek, şan ve itibar sahibi için, gözden düşmeye saygınlığını yitirmeye işaret eder. Mevki sahibi olmayan biri için bu rüya, çok istediği bir işten umudunu kesmesi gerektiğine, bu olayın hayrına sonuçlar vermeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Havada Oturduğunu Görmek

Rüyada havada oturduğunu görmek, hak yolundan sapıp, batıla bağlanmaya işaret eder. Gidilen yolun yanlış olmasına, bir an önce bu durumun sonlandırılması gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda yanlış dan dönüp tövbe yoluna gidilmesi gerektiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.