Rüyada “ Havuz ” Görmek

Havuz
Rüyada havuz görmek eli açık gönüllü birine işaret eder. Rüyada havuzda yüzmek yada boğulmak iş hayatında beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek; eli açık , banker, yardım etmeyi seven alçak gönüllü kimselere yorumlanır. Rüyasında havuz gören kişi iş hayatında yüce gönüllü yardımsever bir kişiden maddi anlamda yardım görüp üzerindeki sıkıntılardan kurtulacaktır. Rüyada havuzun içinde temiz su görmek hayra berekete güzelliğe yorumlanırken; pis su görmek gelecek olan kötü günlere, para kaybına, hastalığa işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde havuz kadını simgeler. Eğer havuz doluysa hem hoş hem de aklı başında bir kadına delalet eder. Dolu bir havuzdan su içtiğini gören kişinin de bu özelliklerde bir hanımla izdivaç yapacağı yorumu yapılır.

Rüyada Havuzda Yüzmek 

Rüyada havuzda yüzmek; pek hayırlı bir rüya olmayıp hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişi havuzda yüzüyorsa ameline kavuşmak için uğraşıyor demektir. Rüyasında havuzda boğulmak ise kişinin yaşayacağı sıkıntılara ve dertlere işaret eder.

Rüyada Havuzda Abdest Almak

Rüyada havuzda abdest almak; çok hayırlı bir rüya olup kişinin tüm sıkıntılarından dertlerinden kurtulacağına mutlu huzurlu bir hayat kuracağına tüm mutsuzluklarını geride bırakacağına Allah yolunda ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Boş Havuz Görmek

Rüyada boş havuz görmek; hayırlı bir rüya olmayıp havuzun boş ve kuru olması hem sizin hem de aileniz için hayırlı olmayan bir yola gireceğinize girmiş olduğunuz bu yolda ciddi anlamda maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağınıza çevrenizde size karşı sevgisi ve saygısı olan insanların saygınlığını kaybedeceğinize yorumlanır.

Rüyada Havuzdan Su İçmek 

Rüyada havuzdan su içmek; çok güzel bir rüya olup rüya sahibinin hayalini kurduğu olmasını çok istediği arzuladığı hayaline kavuşacağına ailesiyle birlikte mutlu huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanırken; Kişinin aynı zaman da beklenmedik bir yerden yüklü miktarda para geleceğine eline geçen bu şansla istediği işi kuracağına işaret eder.

Rüyada Havuza Bakmak

Rüyada havuzdan bakmak; güzel ve hayırlı şeylere işaret ederken  bu rüya iki  farklı şekilde yorumlanır. Rüyada temiz suya bakmak, rüya sahibinin yükselen bir hayatı olacağına delalet eder. Eğer temiz değilse sıkıntıların ve huzursuzlukların yeniden baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Havuz İçinde Balık Görmek

Rüyada havuz içinde balık görmek; rüya sahibinin ailesinde yakın gördüğü bir kim sesinden göreceği maddi destek sayesinde ciddi anlamda refaha ve huzura ereceğine sıkıntılarının son bulacağına, yüklü miktarda bir kazanç sağlayacak bir iş yapacağına, yapacağı bu iş sayesinde ciddi anlamda yükseleceğine işaret eder. Rüyada havuz içinde  balık avlamak, ortaya konulan bir projenin çok ses getirmesi ve birçok kişi tarafından takip edilmesi sayesinde daha önce olmadığı kadar rahat bir hayata sahip olunacağı, eğitimle ilgili olarak çok önemli ve büyük getirisi olan bir karar verileceği ve zor zamanların geride kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Havuz İçinde Yılan Görmek

Rüyada havuz içinde yılan görmek; rüya sahibinin iş hayatında ona zarar vermek onun başarısını engellemek amacıyla kötü niyetli insanlara karşı yapmış olduğu savunmaya işaret eder. Bu rüyayı gören kimse çalışmaları sayesinde ciddi anlamda başarı sağlayacak maddi bolluğa erecek kendisine karşı kötülük yapmaya çalışan kişilere sabrı ve çalışmaları sayesinde karşılık verecektir. Rüyada havuz içinde yılan görmek aynı zaman da gerçekleştirilen projelerin uzun soluklu olması ve her zaman çok kazanç getirmesi sayesinde haneye bolluk ve bereket hakim olacak, yeni bir iş için teklif alınacak, zararlı bir alışkanlık terk edilecek, eğitim hayatı için yardım isteyen bir kişiye bu konuda destek olunacak ve hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada Havuz İçinde Taş Görmek

Rüyada havuz içinde taş görmek; sıkıntılı bir işe girmeye, çok büyük sorunlarla uğraşmaya, yapılan işlerde mal mülk kaybetmeye, güzel giden bir işte bir anda zarar etmeye, mevki makam kaybetmeye, aile bireyleri ile tartışma yaşamaya, yakın bir arkadaşın ihanetine uğramaya ve çok istenen bir konuda hayal kırıklığına uğramaya yorumlanır.

Rüyada Havuz İçinde Bebek Görmek

Rüyada havuz içinde bebek görmek; rüya sahibinin iyi niyetli yardımsever bir yapıya sahip olmasından dolayı girmiş olduğu tüm iş kapılarının açılacağına, sıkıntılarının kısa sürede sona erip maddi bolluğa ereceğine, yakın bir kimseden görmüş olduğu maddi destek sayesinde hayalini kurduğu işi gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Havuzun Dibine Dalmak

Rüyada havuzun dibine dalmak; kişinin hayalini kurduğu tüm isteklerini gerçekleştireceğine maddi anlamda rahata ereceğine, sorunlarının bitip kısa süre üçünde tüm sıkıntılarından kurtulacağına hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına yorulur.

Rüyada Havuz Yaptırmak

Rüyada havuz yaptırmak; rüya sahibinin kendisine yakın gördüğü bir yakını ile beraber bir işe gireceğine bu işte maddi ve manevi anlamda yükselip kısa süre içinde adını duyuracağına işaret eder. Rüyada büyük havuz yaptırmak, kişinin, yaşadığı sağlık sorunundan kurtulacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına ve ortaya koyduğu her projede daha çok sözü geçen biri olacağına işaret eder.

Rüyada Havuz Boşaltmak

Rüyada havuz boşaltmak; tüm sıkıntı ve dertlerinizin son bulmasına, üzerinizde ki talihsizlikleri atlatıp düze çıkacağınıza hayatınızın ciddi anlamda değişeceğine parasal yüklü bir işe gireceğinize yorumlanır. Rüyada havuz boşaltmak olumsuz olarak çok sevilen bir işte makam kaybı yaşanacağına ve iflasın eşiğine gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Havuz Üstünde Yürümek

Rüyada havuz üstünde yürümek; hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünya evine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine alamettir. Rüyada havuz üstünde yürümek ya da durmak iş hayatınız da inişli çıkışlı yollara gireceğinize ciddi anlamda mal kaybı yaşayacağınıza aldığını kararlarda çok dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada İçi Balık Dolu Havuz Görmek

Rüyada içi balık dolu havuz görmek;  zorlukla geçecek bir dönemin ardından bol kazanç geleceğine, işlerin sürekli artacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına işarettir. İçi balık dolu havuz görmek hayırlı bir kısmet ile tez bir vakit içerinde evleneceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.