escort alanya

Rüyada “ Hazine ” Görmek

Hazine
Rüyada hazine görmek, rüya sahibinin geçmiş ve gelecek yaşamına dair girmiş olduğu meşru ve meşru olmayan işler olarak tabir edilmiştir. Rüyada Define Görmek

Rüyada hazine görmek, rüya sahibinin geçmiş ve gelecek yaşamına dair girmiş olduğu meşru ve meşru olmayan işler olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin geçmiş yaşamında kendisiyle bir kişinin bildiği sır olarak da rivayet olunur. Rüyada hazine görmek, kişinin sahip olduğu zenginliğin girmiş olduğu gayri meşru işlerden olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin gelecekte ise girişeceği işlerle fazla emek harcamadan kazanacağı meşru mal ve mülke delalet eder. Rüyada hazine görmek, kişinin büyük ve çok güçlü bir şirket veya ticari getirisi olan bir yapının tek varisi olup rahat ve zenginliğe yorumlanır. Görülen bu rüya kişinin eline toplu para geçmesine veya mirasa sahip olmasına yorulur. Rüyada hazine görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Hazine Görmek Ne Demek

Rüyada hazine görmek, zahmetsizce kazanılan paraya, getirilerin gayri meşru olup zamanla meşrulaşacağına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin giriştiği her işten alnının akıyla çıkmasına ve iş yaşamında yüksek mevkilere geleceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşamlarında bolluk, zenginlik ve ferah içersinde yaşayacağına rivayet olunur.

Rüyada Hazine Aramak

Rüyada hazine aramak, rüya sahibinin olmasını çok isteyipte uğraş verdiği ve olması için hatırı sayılır kişileri araya sokmaya işarettir. Bu rüyayı görenlerin önemli bir iş için devlet kurumlarının birinde bulunmaya tabir olunur. Görülen bu rüya başkalarından destek görmek ve yardım almak olarak da tabir olunur.

Rüyada Hazine Bulmak

Rüyada hazine bulmak, rüya sahibinin gönülden bağlanacağı, hayatı boyunca yanında bulunacağı bir kişiyle dostluk yapmaya yada işe başlamasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin bekar ise kısmetlerinin açılacağına ve hayırlı bir birliktelik olacağına işaret eder.

Rüyada Hazine Sandığı Görmek

Rüyada hazine sandığı görmek, rüya sahibinin çok mutlu olacağı, neşe ve sevinç içersinde yaşayacak biriyle hayatını birleştirmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatını birleştireceği kişinin maddi olarak çok varlıklı olduğuna rüya sahibinin hem maddi sıkıntılarından kurtulmaya hemde huzura ermek olarak tabir olunur.

Rüyada Define Görmek

Rüyada define görmek, rüya sahibinin baht ve şans açıklığına ve en zor zamanda görülen maddi yardıma işaret eder. Bu rüyayı görenlerin  sıkıntılarından kurtulup mal ve mülke sahip olacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya helal kazançla sağlanan rızka rivayet olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.