Rüyada “ Hediye ” Görmek

Hediye
Rüyada hediye görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada hediye almak ya da hediye vermek görmek zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Hediye Görmek

Rüyada hediye görmek; rüyada görülen hediye yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye, sadaka ve zekatlara, insanlara iyilik ederek onların maddi ve manevi sıkıntılarını bir nevi de olsa rahatlatmaya çalışmaya, aynı zaman da mala ve mülke, iş hayatında terfiye, makam ve mevkiye yorumlanır. Rüyada hediye görmek aynı zaman da gönül mutluluğu ve huzuru kazanır. Hediye  bazen de duyacağınız hoş bir sözdür.

Rüyada Hediye Eşya Görmek

Rüyada hediye eşya görmek; rüya sahibinin iş hayatında çektiği maddi sorunların geride kalıp kendisine uzatılan yardım eli sayesinde rahata kavuşup huzuru bulacağına, ailesiyle olan ayrılıklarının son bulacağına eski mutlu huzurlu günlerine kavuşacaklarına işaret ederken bu rüya aynı zaman da hayırlı bir eşe ve evlada yorumlanır. Rüyada hediye eşya görmek aynı zaman da can sıkıcı vaziyete düşmeye, sağlığın kötüleşeceğine, düşmanlıktan emin olunacağına, sırların açığa çıkmasına, sıkıntıya düşmeye yorumlanır.

Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada hediye paketi görmek; rüyada renkli renkli hediye paketleri görmek dünya nimetlerine yorumlanır. Rüyada görülen hediye paketi kişinin dünya hayatında her türlü istek ve arzularına kavuşacağına, istediği ve arzuladığı tüm dileklerini yerine getireceğine, hayatının hiç bir döneminde zorluk çekmeyeceğine yorumlanır. Rüyada görülen hediye paketi bazen de beklenmedik sürpriz gelişmelere, küçük çaplı tartışmalara ve ayrılıklara yorumlanır.

Rüyada Hediye Almak

Rüyada hediye almak; hayra, kısmete ve berekete yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında en bereketli ve en bol zamanlarını yaşayacağına tüm istek ve arzularına tek tek kavuşacağına arzuladığı ve özlemini duyduğu tüm isteklerini bir bir yerine getireceğine yorumlanır. Uğursuzlukların, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin rüyayı gören kişinin peşini bırakacağı ve böylece kendisinin dilediği kadar mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Birine Hediye Almak

Rüyada birine hediye almak; yardıma muhtaç birine yardım ederek onu mutlu edip o kişinin hayır duasını almaya kişinin kısmetine ve şansına vesile olmaya ona destek çıkmaya yorumlanır. Rüyada birine hediye almak ya da birinden hediye almak kişinin tüm isteklerine kavuşup hayatta her zaman mutlu olacağına tüm arzularını yerine getireceğine, şansının her zaman açık olup  gerek iş hayatında gerekse aile hayatında en basit hiç bir sorunla karşılaşmayacağına yorumlanır.

Rüyada Birine Hediye Vermek

Rüyada birine hediye vermek; hediye almak la aynı yorumu içermek le birlikte kişinin sorunsuz bir hayat yaşayacağına iş hayatında sıfırdan başladığı hayatını bir bir kat ederek istediği ve arzu ettiği makamına yükseleceğine, kazancını sadece kendi çıkarları uğruna harcamayıp yardıma muhtaç kimselere de yardım etmeye onların hayır dualarını almaya yorumlanır.

Rüyada Birinden Hediye Almak

Rüyada birinden hediye almak; rüya sahibinin hem iş hayatında hem de özel hayatında yaşadığı başarıya, mutluluğa ve huzura yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler sakin davranışları ve akıllı mantıklı hareketleri sayesinde hayatının hiç bir noktasında sorunlarla karşı karşıya kalmayıp eline aldığı tüm işleri başarıyla sonuçlandırırlar. Rüya sahibi aynı zaman da özel hayatında da kendisine huzur verecek ve hayır getirecek kadar güzel ve doğru seçimler yapacak demektir.

Rüyada Hediye Aldığını Görmek

Rüyada hediye aldığını görmek; rüya sahibinin maddi zorluklarının son bulacağına, hayatını sil baştan tekrar başlayacağına, kötü günlerini geride bırakacağına, hayırlı kısmetli bir yuva kuracağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine ve karşısına çıkacak biri sayesinde geçmişte yaşadığı gönül kırıklıklarının unutulacağına alamet eder.

Rüyada Hediye Ayakkabı Almak

Rüyada hediye ayakkabı almak; rüya sahibinin sorunlarının bitip hayatının düzene gireceğine,  aldığı büyük destek sayesinde yıkıntıdan kurtulup refaha kavuşacağına, ailesiyle birlikte huzurlu ve sakin bir hayat kuracağına ve eğlenceli bir seyahate çıkacaklarına yorumlanır. Rüya sahibinin de hediye verdiği kişinin de güzel günler yaşayacağına ve isteklerine kavuşacaklarına tabir edilir.

Rüyada Kolye Hediye Almak

Rüyada kolye hediye almak; rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle dünya evine girip huzurlu mutlu bir hayat süreceğine, istediği arzuladığı tüm hayallerine kavuşacağına, saygınlığı ve dürüstlüğü sayesinde gerek iş hayatında gerekse özel hayatında sayılıp sevilen saygı duyulan bir kişi olduğuna aynı zaman da ibadete çok düşkün inançlı  zamanının büyük bölümünü ibadetle geçiren kişiye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Adem Kudret dedi ki:

    Merhaba hocam rüyamda eski eşimden hediye aldığımı gördüm rüyamı yorumlarmısınız hayırlı ramazanlar.

    1. admin dedi ki:

      Hayırlı ramazanlar Adem bey rüyanız hayır olsun rüyada hediye almak; rüya sahibinin hem iş hayatında hem de özel hayatında yaşadığı başarıya, mutluluğa ve huzura yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler sakin davranışları ve akıllı mantıklı hareketleri sayesinde hayatının hiç bir noktasında sorunlarla karşı karşıya kalmayıp eline aldığı tüm işleri başarıyla sonuçlandırırlar. Rüya sahibi aynı zaman da özel hayatında da kendisine huzur verecek ve hayır getirecek kadar güzel ve doğru seçimler yapacak demektir.