Rüyada “ Hemşire ” Görmek

Hemşire
Rüyada hemşire görmek şefkatli, merhamet sahibi, iyilik ve yardım sever, güler yüzlü, anlayışlı, alçak gönüllü ve çevresine karşı hem faydalı hem de duyarlı bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada Hemşire Görmek; Rüyada hemşire görmek şefkatli, merhamet sahibi, iyilik ve yardım sever, güler yüzlü, anlayışlı, alçak gönüllü ve çevresine karşı hem faydalı hem de duyarlı bir kişi ile tabir edilir. Rüyada hemşire görmek, rüya sahibinin aile bireyleri ya da varsa sırdaşı üzerinden değerlendirilir. Şöyle ki rüyada hemşire görmek, rüya sahibinin kahrını çeken, onu her durumda idare eden, kendisine haksızlık etse bile onu yok saymayan ve gözden çıkarmayan kişi ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibini karşılıksız olarak seven anne babası ya da çok yakın bir arkadaşı olabilir. Yani rüya sahibinin hayatında kendisi için hayatı boyunca hayır göreceği kimselerin varlığına yorulur.

Rüyada Hemşire Olduğunu Görmek; Rüyada hemşire olduğunun görmek ticari getirisi yüksek iş gerçekleştireceğine, hayırlı işler yapacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, ulaşılan kuvvete, güvende olmaya, zenginliğe, Salih dosta, hayırlı uğraşlara gireceğine, akrabalarla birlikte yaşamaya, birikmiş zenginliğe, külfetsiz kazanılan paraya işaret eder. Bazen de Rüyada hemşire olduğunun görmek  fakirliğe, refahının kaçacağına, düşmanlığını saklayan tanıdığa, yalancı bir kimseye, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına delalet eder.

Rüyada Doktor Ve Hemşire Görmek; Rüyada doktor ve hemşire görmek hayallerin gerçekleşeceğine, sevinmeye, maddi külfeti olan tanıdıktan uzaklaşmaya, şana erişmeye, helal ganimete, rızkın temiz olmasına, hatır  sayılır kuvvete ermeye, aşk hayatının iyi gittiğine, görgülü genç insana, aşk hayatında tatmine, kazanca gelecek berekete delalettir. Rüyada doktor ve hemşire görmek olumsuz olarak ta saklanan sırların meydana çıkmasına, mutsuz edici bir olayla yüzleşileceği ne, üzüntü duymaya, hilekar bir yöneticiye, sevimsiz duruma gelmeye delalettir.

Rüyada Hemşire Kıyafeti Görmek; Rüyada hemşire kıyafeti görmek finansal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, görgülü orta yaşlı kimseye, külfetsiz elde edilen rızka, yüksek mevkiye geleceğine, duygusal hayatın iyi gittiğine, yağmura, mutluluğa ermeye, güzel kısmete, arzu edilen güce, karlı yatırım gerçekleştireceğine, sevince işarettir. Rüyada hemşire kıyafeti görmek ender olarak da can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, düşmanlık görmeye, kötü bir sorunla yüzleşileceği ne, sağlığın yitirileceği ne, saklanan sırların meydana döküleceğine işarettir.

Rüyada Hemşire Kıyafeti Giymek; Rüyada hemşire kıyafeti giymek güvenli hissetmeye, problemlerden uzak yaşayacağına, güler yüzlü genç insana, ilişkisinin yolunda olduğuna, planların gerçekleşeceğine, ticari getirisi yüksek yatırımlar yapacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, ettiği yeminini tutacağına, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, merhametli dosta, kazanca gelecek artışa işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da Rüyada hemşire kıyafeti giymek  kötü huylu amir tarafından fenalık görmeye, korkulanın olmasına, zulüm görmeye, maddi sıkıntıya, sıkıntıya yaşantıya yorumlanmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.