Rüyada “ Heykel ” Görmek

Heykel
Rüyada heykel görmek neye delalet eder. Rüyada heykel görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada heykel görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Heykel Görmek

Rüyada heykel görmek, heykel görmek farklı şekillerde yorumlanır. Camide heykel görmek, hurafeye ve kötülüğe, kilisede heykel görmek, Hristiyanlar için bir takım dua anlamı içeren heykeller duaların gerçekleşmesi dileklerin olması amacıyla Allah’a yapılan bir tür dua şeklidir. Evde heykel görmek ise hane içerisinde huzurun ve muhabbetin artacağına yakın zaman da gelecek olan misafire, sokak ya da parkta heykeller görmek eğer bilinen birine ait ise boş ve anlamsız şeylere, bilinmeyen birine ait heykel güç ve iktidarı olmayan düşmana, Herhangi bir büst yahut heykele tazim göstermek şirk ve nifaka, cahiliye çağı gelenek ve göreneklerine delalet eder. Rüyada heykel görmek işler izin artacağına yakın zaman da farklı iş teklifleri alacağınıza, sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada Heykel Yapmak

Rüyada heykel yapmak, rüya sahibinin zor bir işe girerek büyük sıkıntılar çekeceğine fakat bu işin sonunda sorunları geride bırakarak maddi ve manevi anlamda huzura ve mutluluğa kavuşacağına işarettir. Aynı zaman da rüyada heykel yapmak Allah yolun da ilerlemeye dünya nimetlerini bir kenara bırakıp manevi huzura ermeye işaret eder.

Rüyada Heykel Bulmak

Rüyada heykel bulmak, rüya sahibinin beklenmedik bir anda müjdeli haber alacağına, işlerinde eğlenceli günler yaşayacağına, ailesiyle birlikte yakın zaman da tatile çıkacağına ve büyük bir servet kazanacağına işaret eder, Rüyada heykel bulmak kısmet olarak ta yorumlanır.

Rüyada Heykel Kırmak

Rüyada heykel kırmak, rüyasında heykel kırdığını gören kişi, gereksiz gururundan, kaprisinden ve inadından vazgeçip, kendini aşmayı başaracak ve başarısının önündeki en büyük engelleri de bu sayede kaldırmış olacaktır. Rüya sahibinin hayatı bundan sonrası için bambaşka olacak, kem gözlerden sakınacak kendisine kötülük yapmak isteyen kişilere karşı her zaman duyarlı olacaktır.

Rüyada Kilisede Heykel Görmek

Rüyada kilisede heykel görmek, rüyasında kilisede heykel gördüğünü ve ona dua ettiğini gören bir kimse yakın zaman da dileklerine kavuşacak tüm  isteklerinin olması için dua edecek, üzerindeki sıkıntılardan kurtulacaktır. Kilise heykel ya da put görmek aynı zaman da Hristiyan inançlarına göre bir nevi Hz İsa peygambere karşı mum yakarak ve dua ederek inançlarını dile getirmeye işaret eder.

Rüyada Put Görmek

Rüyada put görmek, rüyada görülen put heykelle aynı yorumları içerir. put görmek kişinin çıkmaz bir yola girip arayış içinde olacağına, maddi ve manevi anlamda uzun süreli sıkıntılar yaşayacağına, çevresinde yakın gibi görülüp arkasından kötülük yapan insanlara maruz kalacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.