Rüyada “ Hıçkırarak Ağlayarak Uyanmak ” Görmek

Hıçkırarak Ağlayarak Uyanmak
Rüyada hıçkırarak ağlayarak uyanmak, rüya sahibinin günahlarından dolayı da çok mutsuz olduğu ve bazı pişmanlıkları olduğunu gösterir.
Etiketler:

Rüyada hıçkırarak ağlayarak uyanmak, rüya sahibinin günahlarından dolayı da çok mutsuz olduğu ve bazı pişmanlıkları olduğunu gösterir. Yaptığı kötülüklerden kurtulmak istemek durumundadır. Aynı zamanda çok fazla ağlamak kişinin yakın zamanda başının belaya gireceğine işarettir. Bazı yorumculara göre ise rüyada hıçkıra hıçkıra ağlamak sevinmek ve müjdeli bir haber almaktır. Bazı yorumculara göre ise, de keder hüzünlenmek demektir. Kişinin kederinden kalbinin yorgun düşmesidir. Rüya sahibinin mutsuz olduğu bir durumu unutamaması ve hep sıkıntı yaşaması hatırlaması olarak ifade edilir. Rüyasında kişinin üstünü başını parçalayarak ağlaması, uyandığında kötü bir haber alması ve gerçek anlamda da ağlamasıdır. Rüyada ağlayarak kuranı kerim dinlemek kişinin yakın zamanda günahlarına tövbe etmesi anlamındadır. Dini yorumu ise, ağlamak Allah’ın rahmetine kavuşması ve beklemediği bir yerden müjde gelmesine yorumlanır. Rüyada gözyaşı akan yere rahmet indiğine delalet eder.

Rüyada Hıçkırarak Uyanmak

Rüyada hıçkırarak uyanmak, kişinin çok sevineceği ve mutlu bir haber alacağı yönünde yorum yapılır. Sürekli beklediği güzel ve müjdeli haberi alacağına işaret eder. Hem kendini hemde aile içindeki insanları sevindireceğine delalettir. Rüyada korkarak uyanmak, bir süredir sıkıntı yaşadığı sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına ifade edilir. Bazen ise, yakın zamanda beklenmeyen bir misafirin geleceğini gösterir. Bu misafir mecazi anlamda olması yüksektir. Gören kişiye göre yorumu değişen bir anlamdır. Stresli zor bi dönemden geçmek ve zorlu bir sürecin kişiyi yorduğunu gösterir. Rüyada hıçkırarak uyandığını görmek, genelde çoğu zaman sevinmektir.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Rüyada hıçkırarak ağlamak, çok uzun zamandır beklediği hayalini kurduğu şeye kavuşmasıdır. Rüyada hıçkırarak ağlamak ne anlama gelir, acılarının son bulması manasına gelir.

Rüyada Hıçkırarak Ağlayan Birini Görmek

Rüyada hıçkırarak ağlayan birini görmek, rüya sahibinin çok mutlu olacağını ve ona kötü yapmak isteyenlerin sonunda kötü duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada Hıçkırarak Çok Ağlamak

Rüyada hıçkırarak çok ağlamak, tez vakitte saatte hayırlı gelişmelerin yakın zamanda olacağına yorumlanır. Bu rüya tüm sıkıntılarından kurtulacağının haberini verir, bir andan üstünden tüm kötü yükü atmasıdır.

Rüyada Hıçkırarak Sesli Ağlamak

Rüyada hıçkırarak sesli ağlamak, rüyayı gören kişinin rüyasında çok sesli bir şekilde ağlaması kişinin yakın zamanda kurtulacağı sıkıntıları ifade eder. Çok yaşı maddi anlamdada yükselmektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.