Rüyada “ Hırsız ” Görmek

Hırsız
Değer verdiğimiz bir şeylerden bizi yoksun bırakan ya da böyle olduğunu düşündüğümüz birinin varlığını simgeler. Eğer hırsız bizsek, hak etmediğimiz bir şeyleri gizlice ya da zorla almaya çalışıyoruz demektir.

Değer verdiğimiz bir şeylerden bizi yoksun bırakan ya da böyle olduğunu düşündüğümüz birinin varlığını simgeler. Eğer hırsız bizsek, hak etmediğimiz bir şeyleri gizlice ya da zorla almaya çalışıyoruz demektir.

Rüyada Hırsız Görmek; hastalık ve derttir. Rüyada görülen hırsız, siyah ise; hastalık ve sevda, kızıl renkli ise, kanunda hastalık vardır. Hırsızın rengi sarı ise, safrayı; beyazlık ise, balgamı ifade eder.

Rüyada bir hırsızın bir şey yüklendiğini görmek; hastalık o hırsızın aldığı şeyin değerine göre, önemli veya önemsiz sayılır. Eğer hırsız rüyada bir şey yüklenmişse, o kimse bir hastalığı yakalanır, ancak ondan çabuk kurtulur.

Rüyada Hırsızın Bir Şey Çaldığını Görmek; katil bir insanı görmeyi ifade eder.Evinde hasta yatan bir kimse, rüyasında; bir hırsızın evine girdiğim ve bir şey çaldığını görürse; bu o hastanın öleceğini ifade eder.Rüyasında  bir hırsızın, bir eve girdiğini ve oradan bir şey almadığını görmüşse; bu, o evde bulunan hastanın hastalıktan kurtulmasını ifade eder.

Rüyasında Hırsızı Öldürmek; hastalıktan kurtulur.

Rüyada Hırsız ile Zina Yapmak; hilekar biri, tavuk ve güvercin avlayan bir kimse, yırtıcı ve yabani bir hayvan, yılan, şeytan veya nefse işarettir.Öğrenimde olan bir insan rüyasında; hırsız olduğunu görmüşse; iyi bir şekilde ilim öğrenir.

Rüyada Hırsızlık Yaptığını Görmek ;Rüyada korunan bir şeyi çalmak, zina ve faizi ifade eder.Eğer rüyada görülen hırsız tanınıyorsa o hırsız, malım çaldığı kimseden faydalanacağı bir ilim veya bir sanatı ya da bir sözü öğrenir.Bir kimse rüyasında; evine tanımadığı bir hırsızı veya ibriğini yahut kadınlara ait bir şeyi çalarsa; aynı şekilde yorumlanır.Rüyada; bir ev içinde hizmetçilere ait bir şeyi çalmak; bu, onlardan birisinin öleceğini ifade eder.Eğer rüyada; tanınmış biri, gümüş paralarını çalarsa; bu, o kimsenin, kötü söz taşıyan biri olduğunu ifade eder. Rüyada görülen hırsız tanınmıyor ve yaşlı ise o kimsenin, bir dostu, aleyhinde laf taşıyarak onu kötüler. Genç hırsız, onun aleyhinde konuşan düşmanıdır.Çeşitli yorumlara göre; rüyada hırsızlık yapmak; güzellik ve hayır demektir. Rüyada birisine hile yapmak ve aldatmak isteyen kimse görmek, kötülük ifadesidir.Rüyasında; hırsızlık yaptığını gören kimsenin evine, hırsız girmesinden korkulur.Rüyada görülen hırsızlık, hırsızın yapacağı günahı ifade ettiği için zina yahut yalandır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.