Rüyada “ Hizmetçi ” Görmek

Hizmetçi
Rüyada hizmetçi görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada hizmetçi olmak ya da olduğunu görmek zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Hizmetçi Görmek

Rüyada hizmetçi görmek; çok güzel ve hayrı getiren kısmetli rüyadır. Rüya sahibinin hayatı boyunca maddi ve manevi anlamda hiç sıkıntı çekmeyeceğine yaptığı tüm işlerde başarı elde edeceğine, çevresi tarafından daima sevileceğine, kişinin azda olsa çektiği sıkıntılarının son bulup feraha ereceğine işaret eder. Rüyada hizmetçi görmek ya da hizmetçi olmak rüya sahibinin kolaylığa kavuşacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Hizmetçi Olmak

Rüyada hizmetçi olmak; rüyada hizmetçi olduğunu görmek iş hayatında yükselişe ermeye, mesleğinde zafere yaklaşmaya, yaptığı başarılar sayesinde bir çok başarılı işe imza atmaya işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler aynı zaman da sadece kendi çıkarları uğruna yaşar başkalarına yardım etmek yerine malına mal katarak dahada yükselmeye hedef tutmuş bencil yapıya sahip insanlardır. Rüyada hizmetçi olmak bazen de yenilgiden sonra ümit ettiği refaha, cefa çekerek ulaştığı ticari kazanca, zorlanarak hayalini kurduğu müjdeye, zorlukların ardından özlediği yüksek mertebeye, sıkıntı sonrasında ümit ettiği toplu paraya yorumlanır.

Rüyada Hizmetçi Olduğunu Görmek

Rüyada hizmetçi olduğunu görmek; Allah katında yükselişe ermeye, kendini maneviyata adamaya dünya nimetlerini bir kenara bırakıp huzuru elde etmeye işaret ederken bazen de sevecen bir insana, yakın zaman da alacağınız müjdeli bir habere, karşınıza çıkacak olan kısmetin izle dünya evine girmeye, fakirlikten sıyrılmaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, mutlu olmaya, güvenli kalmaya, mutluluğa, eli açık bir adama, güzel gelire, ticari getirisi yüksek iş yapacağına, servete, mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada Hizmetçi Kadın Görmek

Rüyada hizmetçi kadın görmek; dindar temiz yüzlü hizmetçi kadın görmek, yardımcıya, yükünüzün hafiflemesine, iş hayatınızda yükselişe ermeye, maddi ve manevi yönden bolluğa ermeye, vefalı bir dosta işaret eder. Rüyada görülen hizmetçi kadın bazen de uğraşlarının sonunda gözlediği şana, zamanla kavuştuğu toplu paraya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu zafere, zorlukla birlikte hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, zorlukla hasret duyduğu varlığa işaret eder.

Rüyada Hasta Bakıcı Görmek

Rüyada hasta bakıcı görmek; rüya sahibinin çevresinde ona saygı gösterip değer veren onu her konuda destekleyip daima yanında olan maddi ve manevi yönden her zaman varlığını esirgemeyen vefalı sadık bir dosta işaret eder. Kişinin çevresinin bu insanlarla çevrili olması dolayısıyla kendini hiçbir zaman çaresiz ve yalnız hissetmeyeceği ne yorulur. Rüyada görülen hasta bakıcı bazen de sıkıntılarınız son bulmasına, huzura ermenize, yaptığınız tüm işlerin hayır getirmesine, karşınıza çıkacak olan hayırlı kısmetin izle dünya evine girmenize yorumlanır.

Rüyada Temizlikçi Görmek

Rüyada temizlikçi görmek; rüya sahibinin iş hayatında büyük makamlara ereceğine, yaptığı işlerde başarılı olacağına gerek çevresi gerekse iş ortamında saygınlığı ve efendiliği sayesinde her zaman sevilen kişi olacağına aldığı kararlar ve attığı adımlarda daima kararlı hareket edip sözünün arkasında duran bir kişiliğe sahip olacağına yorumlanır. Rüyada görülen temizlikçi aynı zaman da karlı işlere, belirsizlikten ve kafa karışıklığından kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Bebek Bakıcısı Görmek

Rüyada bebek bakıcısı görmek; rüya sahibinin iyimser, temiz kalpli, güzel huylu, saygılı sevgili, aile terbiyesi almış çevresine karşı gayet efendi kişiliğe işaret eder. Rüyada bebek bakıcısı görmek aynı zaman da mutluluğa, memuriyette makama çıkacağına, karlı yatırım gerçekleştireceğine, güvende hissetmeye, ikili ilişkilerde mutluluğa, yüksek ticari kazançlara, sevince, külfetsiz kazanılan servete, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye yorumlanır.

Rüyada Yardımcı Olmak

Rüyada yardımcı olmak; rüya sahibinin elindekilerle yetinmeyip her zaman daha fazlasını istediğine, büyük işlerin büyük hayallerin planını kurduğuna, bu amaçla birden çok başarılı işe imza atacağına işaret eder. Rüyada yardımcı olmak ya da yardımcı görmek aynı zaman da ümitsizlikten sonra hak ettiği daha iyi kazanca, yardım alarak istediği başarıya, zorlukları aşarak gözlediği huzura, uğraşarak hayalini kurduğu nimete, hatalarının ardından ümit ettiği daha çok kazanca işaret eder.

Rüyada Sekreter Görmek

Rüyada sekreter görmek; hiç ummadığınız bir anda güzel bir haber alacağınıza işarettir.  Kısmet olarak yorumlanır. Rüyada sekreter hayırlı işlere ve alacağı hayırlı görevlere, karşılıksız yapılan yardıma, iyi huylu insanlara işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.