Rüyada “ Hoşlandığın Birini ” Görmek

Hoşlandığın Birini
Rüyada hoşlandığın birini görmek, gören kişi için mutluluk ve başarı anlamına gelir ve hoşlandığı kişiye de düşünmektir.
Etiketler:

Rüyada hoşlandığın birini görmek, gören kişi için mutluluk ve başarı anlamına gelir ve hoşlandığı kişiye de düşünmektir. Kişinin hoşlandığı birini görmesi, psikolojik olarak yorumlayacak olursak sürekli onu düşünmesi bu düşünce içinden çıkmamasıdır. Yani ne olacak düşüncesi sürekli kafasında dönerek rüyası yansımasıdır. Hoşlandığı biri yok ise, bu rüyayı görüyorsa yakın zamanda evlilik kısmeti manasına gelir. Evli kimseler için ise, hanesinde huzurunun mutluluğun artması anlamındadır. Bazı yorumculara göre, ciddiye almadığı bir şeyin önüne geleceğine ve bazı durumlar konusunda karar vermek durumunda kalacağı anlamına gelir. Bu durum aslında kişiyi sıksa da hayatı için önemli kararlar demektir. Rüyada hoşlandığı kişi ile konuşuyorsa, sevdiği bir kişiden nasihat alacağı manasına gelir. Bu konuşma kişinin hayatında olacak olan değişikliklerin haberini verir. Tüm sıkıntı ve sorunlardan kısa sürede kurtulacağına delalettir. Rüya sahibinin hayatında istediği bir gelişme olacağına yorum yapılır.

Rüyada Platonik Sevdiğini Görmek

Rüyada platonik sevdiğini görmek, üzüntü duyacağınız bir şeyin olacağına yorumlanır. Karışık olaylar yaşayacağına ve bir takım ufak tefek sıkıntılar olsada hayatının çok güzel olacağı yönündedir. Rüyada platonik olarak hoşlandığı erkeği görmek, birden yaşanacak olan heyecana sevgiyi işaret eder. Fakat çok fazla heyecana kapılmak ilişkinin kısa süreli olacağını gösterir. Rüyada platonik olarak sevdiği kızı görmek, kişinin o kişiye ulaşma çabası olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda güzel ve müjdeli haberler almak demektir. Aynı zamanda bu rüya gönül ilişkilerinin çok iyi olacağına tabir edilir. Bu rüya maddi anlamda da uyarma amaçlıdır ve paranın boş yere harcadığına delalettir.

Rüyada Hoşlandığın Erkeği Görmek

Rüyada hoşlandığın erkeği görmek, sevgisini gösteremeyen birini gösterir. Kişinin sevip ulaşamadığı biri olduğuna içe kapanıklık yüzünden bunu kaybettiği manasına gelir.

Rüyada Hoşlandığın Kadını Görmek

Rüyada hoşlandığın kadını görmek, kişinin kafasının karışık olduğunu ifade eder. Genelde evli kişiler için kafa karışıklığı bekar kişiler için ise gerçek anlamda da hoşlandığı kişinin hayır olduğunu işaret eder.

Rüyada Karşılıksız Sevdiğin Birini Görmek

Rüyada karşılıksız sevdiğin birini görmek, rüya sahibinin içinde bir kuşku olduğunu gösterir. Aynı zamanda bu rüya maddi olarak çöküntü demektir. Birde

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.