Rüyada “ Hurma Ağacı ” Görmek

Hurma Ağacı
Rüyada hurma ağacı görmek, kişinin güzel nimetler elde etmesi ve iş hayatında güzel başarılar elde etmesi olarak yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada hurma ağacı görmek, kişinin güzel nimetler elde etmesi ve iş hayatında güzel başarılar elde etmesi olarak yorumlanır. Gören kişi için mutlu olacağı bir haber alacağına ve dertlerinin bitmesine işarettir. Rüyada hurma dolu ağaç görmek, birden fazla evlada sahip olmak demektir. Aynı zamanda umutların yeşermesi olarak da ifade edilir. Mutlu bir zaman girilmesi ve güzel gelişmelerin haberini verir. Hurma bereketin ve kazancın çok olmasını simgeler ve çok olan yani bolluk anlamlarına gelir. İlim sahibi olmaya ve sıkıntıların bitmesine delalettir. Bazı yorumculara göre bu rüya ticaret uğraşılmasının hayırlı olduğunun haberini verir. Yeni iş kuracak kişiler içinde müjde olduğunu belirtir. Taze yada yaş hurma erkek çocuğu delalet eder. Tatlı hurma yani ısırdığınızda size güzel bir tat veriyorsa rüyada kız çocuk haberidir. Gerçekleşecek olan rüyaların haberini verir. Üzüntü ve kederden kurtulmaktır. Hurma yemek aynı zamanda şifadır. Meyve veren ağaç emeklerinizin boşa çıkmayacağına tabir edilir.

Rüyada Hurma Ağacı Sulamak

Rüyada hurma ağacı sulamak, gören kişi için yapmak istediği bir hayrın ona kısa zamanda geleceğinin haberini verir. Rüya sahibi için genel olarak yorumlayacak olursak, hayırlı bir eş, büyük bir eve sahip olmak anlamlarına gelir. Bazen ise ilim sahibi olmak isteyen kişiler için olumlu bir rüyadır. Yakın zamanda istediği bilgiye ulaşacağına istediği eğitimi alacağına delalettir. Rüyada hurma ağacı sulamak dini yorumu, kişinin üzerine hurma ağacı düşüyorsa ilim öğreneceğine ama bunun meşakkatli bir yol olduğunun haberini verir. Üzerine hurma düşen kimse sıkıntı ve kasveti üstünden atar. Bazen yağmur yağması olarak nitelendirilir, bazen kuran öğrenmek anlamında rivayet eder.

Rüyada Hurma Ağacı Fidanı Görmek

Rüyada hurma ağacı fidanı görmek, borç içinde olan bir kişinin kısa sürede borçlardan kurtulması olarak ifade edilir. Parasal yönde yükselmektir ve kişinin güzel işlere adım atmasına işarettir.

Rüyada Hurma Ağacı Dikmek

Rüyada hurma ağacı dikmek, beklenilen yavaş yavaş olacağını gösterir. Evli ise yakın zamanda bebek haberidir, bekar kimseler için hedeflerine kısa zamanda ulaşacağına yorum yapılır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.