Rüyada “ Hurma ” Görmek

Hurma
Rüyada görülen hurma yağmur, hurma yediğini görmek, içerisinde başkasının hissesi bulunmayan helal ve güzel bir rızk ıtır. Maddi ve manevi bolluğa ereceğine işaret eder.

Rüyada Hurma Görmek ; Düşlerde hurma yemek ya da hurma ve hurma ağacı görmek, geleneksel yorumlar uyarınca, bereket ve bolluk imgesiyle ilişkilidir.

Rüyada Hurma Görmek Dini Rüya Tabiri ; Rüyada görülen hurma yağmur, hurma yediğini görmek, içerisinde başkasının hissesi bulunmayan helal ve güzel bir rızk ıtır. Maddi ve manevi bolluğa ereceğine işaret eder.

Rüyada Dağılmış ve Saçılmış Hurma Görmek; devamlı olmayan para, rüyada kendisine hurma getirildiğini görmek; makam ve rütbe sahibi kimseler tarafından eline geçecek malı ifade eder.

Rüyada; kilo ve ölçek ile görülen hurma, ganimettir.

Rüyada Mevsimin Hurma Toplamak; neşeli, zengin, şerefli, hayır ve bereketi çok ve hiddetli bir kadınla evlenir. Ya da zahmetsiz olarak şerefli insanların elinden mal sahibi olur. Bu rüyayı gören, bazen ilim sahibi olur.

Rüyada Kadının Hurma Yemesi ; o kadına kocasından miras kalır. Bir erkek rüyasında katranla birlikte hurma yediğini görürse; o da eşinden boşanır.

Rüyada Hurma Yediğini ve Çekirdeğini Çıkarttığını Görmek ; Rüyayı  gören kişi evli ise çocuk sahibi olacağı bekar ise kısmeti açılıp evleneceğine işaret eder.

Rüyada Hurma Salkımı Görmek ; Rüyasında hurma salkımı gören, mal sahibi olur ve çoluk çocuğundan ayrı düşmüş bulunanları bir araya toplar. Rüyada görülen hurma salkımı, o kimsenin ailesi, kavmi veya kabilesinden birisini ifade eder.

Rüyada Hurma Satan Birini Görmek ; Rüyada; hurma satıcısını görmek, helal kazancı ifade eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.