Rüyada “ Hurma Yağı ” Görmek

Hurma Yağı
Rüyada hurma yağı görmek neye delalet eder. Rüyada hurma yağı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada hurma yağı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Hurma Yağı Görmek

Rüyada hurma yağı görmek, rüyasında hurma yağı gören ya da ilaç niyetine kullanan bir kişi yakın zaman da hayırlı bir kısmete yada uzaktan bir yakınından kalacak olan mirasa işaret eder. Rüyada bedeninize ve vücudunuzun bazı yerlerine hurma yağı sürdüğünüzü görmek, yakın zaman da yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara gireceğinize, hasta bir kimsenin hurma yağı sürmesi tedavi amaçlı şifa bulacağına inanmasına işarettir.

Rüyada Hurma Görmek

Rüyada hurma görmek, rüyasında hurma gören kimseler Allah katında çok makbul sayılan kimselerdir. Bu tür kimseler maddi manevi her türlü sıkıntılarına dertlerine şifa bulacaktır. Aynı zaman da rüyada hurma görmek alim bir kimseye, Müslümanlık dinine hizmet etmeye, alın teriyle kazanılmış helal lokma yemeye ve bolluğa ermeye işaret eder. Hurma bereketi, kısmeti ve bolluğu simgeler. Rüyada hurma şarabı ya da hurma yağı görmekse kişinin kursağından geçen her lokmanın temiz ve helal olduğuna, hurma çekirdeği görmek hayırlı evlatlara ermeye, hurmayı ektiğini görmekse yakın zaman da gelecek olan mirasa işarettir.

Rüyada Hurma Ağacı Görmek

Rüyada hurma ağacı görmek, hayırlı bir kısmete, hayırlı bir işe, müjdeli bir habere ve hayırlı bir evlada işaret eder. Başka bir değişle Rüyada hurma ağacı kesmek aile içerisinde huzursuzluğa, yakın zaman da hane içerisinde ölümün olmasına, işlerinin yoluna girememesine ve maddi manevi anlamda büyük sıkıntılar olacağına yorumlanır.

Rüyada Hurma Yemek

Rüyada hurma yemek, zenginlik, mal, mülk, kısmet olarak yorumlanır. Rüyada hurma yediğini görmek Allah yolunda ilerlemeye, Allah’ın günah saydığı yasaklardan uzak durmaya, hayır sever eli açık bir kimseye ifade eder.

Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek

Rüyada hurma çekirdeği görmek, bol berekete, vefakar çocuğa, eli açık kimseye, gelirin temiz olacağına, külfetsiz elde edilen paraya, verdiği sözüne sadık kalınacağına, alın teriyle kazanılan ziynete, dostluklarında feraha, aydınlık zamanlara, emniyetli kalmaya, paraya gelecek berekete yorulur. Ayrıca değer yitirmeye, korkulanın başına gelmesine, sırların ortaya çıkmasına, üzüntü duymaya, karışık bir olayla yüz yüze gelineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Hurma Çekirdeği Dikmek

Rüyada hurma çekirdeği dikmek, hayırlara vesile olan rüya tabiridir. Kişinin tüm dileklerinin kabul göreceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, yakın zaman da hayırlı bir haber alacağına, iş hayatında yaptığı başarılar sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine, birden fazla hayırlı işlere vesile olacağına, ticari amaçlı kısa süreli Seyehatlara çıkacağına işarettir.

Rüyada Hurma Çekirdeği Kurutmak

Rüyada hurma çekirdeği kurutmak, rüyasında hurma çekirdeğini kuruttuğunu görmek uzaklığı ve ayrılığa işarettir.Kişinin sevdiklerinden ayrı kalacağına, uzun bir süre onların hasretliklerini çekeceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına işarettir. Hurma çekirdeği aynı zamanda evladı da simgeler hurma çekirdeği kurutmak ya da ektiğini görmek birden çok hayırlı evlada sahip olacağınıza, kısmetinizin artacağına işaret eder.

Rüyada Hurma Yağı Satın Almak

Rüyada hurma yağı satın almak, rüyada hurma satın alan kişi cimri olmayan ama tutumlu bir kimsedir, bu kişi parasını yerine göre harcar, gereksiz yere para savurmaz ve herkeslerden habersiz bir şekilde birikim yapar.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.