Rüyada “ Hurma Yemek ” Görmek

Hurma Yemek
Rüyada hurma yemek, gördüğünüz en güzel rüyalardan biridir bolluktur ve kişinin hayrı için olacak olan şeyleri ifade eder.
Etiketler:

Rüyada hurma yemek, gördüğünüz en güzel rüyalardan biridir bolluktur ve kişinin hayrı için olacak olan şeyleri ifade eder. Helal kazanca ve alın teri ile kazanılan paraya yorumlanır. Hanesinde evinde bereketin huzurun çoğalması demektir. Aynı zamanda bu rüya genelde dini anlamı ile yorum alır. Yakın zamanda yağmur yağması demektir. İlim irfan sahibi olmaya ve çevresine hayırlı işler yapmaya işaret eder. Kur’an’ı Kerim öğrenmeye yorumlanır. Emek vermeden elde edilecek olan mala yani kişinin gönül zenginliğinin bol olacağına ifade edilir. Bazen ise hurma görmek, suya muhtaç olan birinin yakın zamanda su bulmasına delalettir. Günümüze göre yorumlayacak olursak, neye ihtiyacınız var ise ona ulaşmaya rivayettir. Taze hurma görmek, mevsiminde görülen meyve hayatınızda herşeyin taze ve güzel kalacağının haberini verir. Rüyada hurma ağacını silkelemek, dertten kederden hayatınızda canınızı sıkan ne var ise ondan kurtulmak. Düşmanlarınızın kahrolması sizin galip geleceğinize alamettir.

Rüyada Hurma Yediğini Görmek

Rüyada hurma yediğini görmek, helal kazanç manasına gelir. Rüyada yaş hurma yemek, mala ve bol kazanca yorumlanır. Din anlamında faydalı işler ile uğraşmak olarak tabir edilir. Hane içinde mutlu olmak ve hanesine mutluluk getirecek şeylere adım atacağına yorulur. Rüyada olgun hurma yemek, sizin güzel menfaatlere ve sevdiğiniz kişiden güzel sözler duymaya işarettir. Rüyada hurma çekirdeği çıkarmak, yeni bir bebek haberidir. Rüyada hurma şarabı içmek, yakın zamanda geniş bir rızk ve malın çokluğuna alamettir. Bir kişinin mevsimi gelmeden taze hurma yemesi, hasta olan bir kişi için tez zamanda şifa bulmasıdır.

Rüyada Hurma Yemek İkram Etmek

Rüyada hurma yemek ikram etmek, gören kişi hasta ise derdine derman olacak çareyi bulmasıdır. Aynı zamanda helal ve hayırlı kazançlar elde etmek manasına gelir.

Rüyada Hurma Yiyen Birini Görmek

Rüyada hurma yiyen birini görmek, etrafındaki insanlardan güzel sözler işitmesi anlamındadır. Gördüğünüz kişiden size güzel müjdeli bir haber olduğu yönünde yorumlanır.

Rüyada Hurma Yedirmek

Rüyada hurma yedirmek, sevap işlemek ve hayır yapmak manasına gelir. Dini bilimler öğrenmeye ve kişinin hak yolunda olacak olan mücadelesini öğrenme arzunu delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.